Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Engine oil level too low


Petapa

Recommended Posts

Přeložil bych to jako nízká úroveň motorového oleje. Jenže olej jsem vyměnil a mám ho po horní risku. Nedělá to při každém startování, ale oběví se to aspoň pětkrát za den. Dále bych se chtěl zeptat, co to je za ventilátor na střeše, jak je stropní světlo a bodovky na čtení, je tam mřížka. Když zapnu klíč, tak se tam začne něco točit. Mám peugeot 406 combi 2.0 HDI r.v.2003 teprve týden, je to dovoz a návod v češtině k tomu nemám a ten co je tady ke stažení, tak to je starší model. tak o tom nemám ani páru. Dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak ma moje info neklame tak pod dou mriezkou je snimac teploty pre automaticku klimu a ta vrtulka (ak tam teda je) zbezpecuje prisun vzduchu z kabiny k tomu cidlu...

no a to engine oil level too low skus ist po kabloch, ak to pise len niekedy skor by som to videl na nejaky zly kontakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Parc

ak ma moje info neklame tak pod dou mriezkou je snimac teploty pre automaticku klimu a ta vrtulka (ak tam teda je) zbezpecuje prisun vzduchu z kabiny k tomu cidlu...

no a to engine oil level too low skus ist po kabloch, ak to pise len niekedy skor by som to videl na nejaky zly kontakt

Můžu potvrdit to co píše "Parc" ta mřižka tam je fakt na klimu,a po výměně oleje vynulovals servisní interval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stiskni tlačítko pro nulování denního počítadla ujetých km a drž ho tak dlouho, až místo ujetých km začne blikat symbol klíče a servisní kilometry. Pak si tam nastav třeba 20 000km (s každým stiskem toho tlačítka se změní hodnota) a pak to buď nech (a za nějakou minutu se to potvrdí), nebo dalším několikavteřinovým stiskem to potvrď sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajk

Stiskni tlačítko pro nulování denního počítadla ujetých km a drž ho tak dlouho, až místo ujetých km začne blikat symbol klíče a servisní kilometry. Pak si tam nastav třeba 20 000km (s každým stiskem toho tlačítka se změní hodnota) a pak to buď nech (a za nějakou minutu se to potvrdí), nebo dalším několikavteřinovým stiskem to potvrď sám.

Tak tak svatá pravda.......:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v první nic nenaskočí, až ve druhé a jak to ukazuje stav oleje, servis a potom kilometry, tak nic. ale teď jsem si všiml,že to ukazuje i olej v půlce a přitom jsem ho měnil a je po horní rysku. Tak mám pocit, že si s tím asi dovozce nějak pohrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapni klíček do druhé polohy a drž nulování denního měřiče kilometrů až tam budou blikat jiné udaje.Já to udělal tak že jsem první držel nulování a potom zapl klíček tak to zkus.Mě taky někdy ukáže měřák oleje mín než mám,a potom zase dobrě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...