Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 na diely


pgrno

Recommended Posts

Ahojte,

29.5 moja 306 skoncila svoje putovanie. Tatrovka ma na krizovatke nabrala a potlacila do skrinovej avie.

opravit to uz zrejme nepojde. s poistovnou to este nie je celkom uzavrete, ale chcu mi za vrak odcitat dost vela, tak to budem musiet rozpredat na diely a nie hodit na vrakovisko. motor s prevodovkou, napravy to snad prezili. to tazne som tam kupil pred 3tyzdnami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus hele pls mel bych zajem o predni levou tehlici jen me napis co to mas za rok vyroby motor atd. ja mam 99 1,8 16V a motor je 7ELFYE

ja mam tozit tehlici v poho ale dement pre demnou , mu tam asi nekdo utah brzdic prez zavit, ted me cekaj brzdy takze se uvidi jestli se znici nebo ne!

Jinak rekni co tam je v motoru ok, bych treba neco vzal krokac , servo cerpadlo, alternator, jestli si mel kryt pod motor ten bych bral taky jestli to prezil, a dalsi casti na co si vzpomenes, taky bych uvital nako cenu jak by sis to predstavoval napis me pls na email: jogin3@seznam.cz dik

[upravil dne 6.6.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte.

tiez som myslel na to, ze im v poistovni poviem ze im ho za tu cenu dam a nech si s nim robia co chcu.

este to s nimi riesim. ono ukazalo sa ze to bude dost na dlho. som si povodne naivne myslel ze tak za 2tyzdne mi daju peniaze a kupim si ine auto. preto som sem dal tuto ponuku.

zatial s tym este pockam. ale predbezne par info:

1.6 (TU5JP), XR, 5/1998, 136000km, mikroplys cierny interier, sedadla s takym tym malym farbenym vzorkom (XR), kryt pod motor nemam -som si tiez chcel kupit, ale nestihol som, kolesa su dobre, mam aj zimne na plechacoch,

ked to uzavriem s poistovnou, tak urobim viac fotiek, aby sa dalo vidiet co je dobre, a co nie. dam to niekam na net.

auto je momentalne v bratislave. mensie veci by sa dali mozno poslat postou, ale idealne ked by ste po to prisli. to by sme este pripadne doriesili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zimne obutie mam tiez. 185/60 R14 alebo /65 tusim. su to barum polaris. jazdene 2 sezony. tie su ale v komarne. to by sme ale pripadne nejako vyriesili.

kazdopadne poprosim o trochu strpenia, som sa preratal, myslel som ze to s poistovnou vybavim rychlejsie. holt este som takuto buracku nemal, tak som netusil co to obnasa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caf pgrno

zhanam mechanizmus otvarania dveri na vodicovej stranne. teda ie cely mechanizmus iba vnutornu packu otvarania aj s touzinkou, teda take pierko by tam malo byt.....

Proste kupim od teda cely vnuzornu packu ja si z nej uz povyberam to co potrebujem....

ozvi sa mi na icq 248-466-020

edit/ dazdovy senzor nemas????

[upravil dne 11.6.07 klm306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi prosim o chvilu strpenia. Ja viem je to moja chyba. unahlil som sa, myslel som si ze to s poistovnou vybavim rychlejsie. ale dost im to trva. dokym to ale nebude uzavrete nechcem s autom nic robit, nic nevyberat.

akonahle to s nimi vybavim tak urobim viac fotiek a dam to niekam na web a budete si moct pokukat co potrebujete.

este raz sorry, za tu unahlenu ponuku. OZvem sa ked to bude aktualne a dam link kde sa to da pozriet cele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...