pgrno

Peugeot 306 na diely

23 posts in this topic

Ahojte,

29.5 moja 306 skoncila svoje putovanie. Tatrovka ma na krizovatke nabrala a potlacila do skrinovej avie.

opravit to uz zrejme nepojde. s poistovnou to este nie je celkom uzavrete, ale chcu mi za vrak odcitat dost vela, tak to budem musiet rozpredat na diely a nie hodit na vrakovisko. motor s prevodovkou, napravy to snad prezili. to tazne som tam kupil pred 3tyzdnami.

no tak to já bych ho tam taky ukopal.chdák autí. :( dej sem kdyžtak fotku toho závěsu,jen tý koule,jestli je oddělávací.dík moc

Cus hele pls mel bych zajem o predni levou tehlici jen me napis co to mas za rok vyroby motor atd. ja mam 99 1,8 16V a motor je 7ELFYE

ja mam tozit tehlici v poho ale dement pre demnou , mu tam asi nekdo utah brzdic prez zavit, ted me cekaj brzdy takze se uvidi jestli se znici nebo ne!

Jinak rekni co tam je v motoru ok, bych treba neco vzal krokac , servo cerpadlo, alternator, jestli si mel kryt pod motor ten bych bral taky jestli to prezil, a dalsi casti na co si vzpomenes, taky bych uvital nako cenu jak by sis to predstavoval napis me pls na email: jogin3@seznam.cz dik

[upravil dne 6.6.07 Jogin]

a co treba kontaktovat pravnika a vysvetlit pojistovne, ze kdyz teda na tomhle vidi spoustu moznosti co by se dalo prodat, at si to necha a proda sama? kdyz nechce platit opravu (coz se ani nedivim)...

Zdravím, sháním černé zadní operky. Mám je v mikroplyši. Nebyly by? Díky

ahojte.

tiez som myslel na to, ze im v poistovni poviem ze im ho za tu cenu dam a nech si s nim robia co chcu.

este to s nimi riesim. ono ukazalo sa ze to bude dost na dlho. som si povodne naivne myslel ze tak za 2tyzdne mi daju peniaze a kupim si ine auto. preto som sem dal tuto ponuku.

zatial s tym este pockam. ale predbezne par info:

1.6 (TU5JP), XR, 5/1998, 136000km, mikroplys cierny interier, sedadla s takym tym malym farbenym vzorkom (XR), kryt pod motor nemam -som si tiez chcel kupit, ale nestihol som, kolesa su dobre, mam aj zimne na plechacoch,

ked to uzavriem s poistovnou, tak urobim viac fotiek, aby sa dalo vidiet co je dobre, a co nie. dam to niekam na net.

auto je momentalne v bratislave. mensie veci by sa dali mozno poslat postou, ale idealne ked by ste po to prisli. to by sme este pripadne doriesili.

Zdravim ,nevíte kde bych našel štítek motora na P 306 1.8 benzin ,r.v.95,jedna se hlavne o typ, myslim že by to mělo být LFZ nebo XU7JP.

děkuji

ahoj.zimné na plechoch by sa mi zisli.185-65-14.co to mas za znacku a v akom su stave?som z nitry a cez blavu chodim kazdy tyzden.

zimne obutie mam tiez. 185/60 R14 alebo /65 tusim. su to barum polaris. jazdene 2 sezony. tie su ale v komarne. to by sme ale pripadne nejako vyriesili.

kazdopadne poprosim o trochu strpenia, som sa preratal, myslel som ze to s poistovnou vybavim rychlejsie. holt este som takuto buracku nemal, tak som netusil co to obnasa.

Ahoj,

to Ti teda nepřeju...

sháním takový plastový držák, co drží okno v pojezdu (ve stahovačce) - takový bílý plast...

A pokud je neporušená, neprasklá výplň dveří a je čalouňená černou tkaninou(ne mikroplyš)..

caf pgrno

zhanam mechanizmus otvarania dveri na vodicovej stranne. teda ie cely mechanizmus iba vnutornu packu otvarania aj s touzinkou, teda take pierko by tam malo byt.....

Proste kupim od teda cely vnuzornu packu ja si z nej uz povyberam to co potrebujem....

ozvi sa mi na icq 248-466-020

edit/ dazdovy senzor nemas????

[upravil dne 11.6.07 klm306]

Chlapi prosim o chvilu strpenia. Ja viem je to moja chyba. unahlil som sa, myslel som si ze to s poistovnou vybavim rychlejsie. ale dost im to trva. dokym to ale nebude uzavrete nechcem s autom nic robit, nic nevyberat.

akonahle to s nimi vybavim tak urobim viac fotiek a dam to niekam na web a budete si moct pokukat co potrebujete.

este raz sorry, za tu unahlenu ponuku. OZvem sa ked to bude aktualne a dam link kde sa to da pozriet cele.

jasne cakame

GOOD LUCK pri praci s poistvnoui a vela dalsich stastnych kilometrov

[upravil dne 12.6.07 klm306]

Mam, zajem o kryt na baterku, jestli to prezil :D a pokud si mel cirou optiku, nebo pokud mas vzadu za lampama krytku umelohmotnou, myslim tu diru kam davas zarovky, tak ta se zadelava tou krytkou, tak tu potrebuju taky :D

kryt na baterku. mam tam taku plastovu vanu do ktorej ide baterka a ta sa uchytava takym plechom hore. tu krytku na zadne lampy. ak myslis tu vec ktorou sa aj uchytavaju, tak myslim ze taku mam. musim pozret ci nie su polamane.

aha. pochopil som. ty chces krytku z prednych svetiel. nemam ciru optiku. mam tam kruhove krytky. mozem ti ich vyfotit, alebo odmerat priemer a potom povies ci ti pasuju, alebo nie.