Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podivné pípání???


Ulicnik77

Recommended Posts

Lidicky jednoduchý (možná až moc) dotaz. Když jsem dnes sednul do svého auta (406 Break / r.v. 2003/ 85kW) a nastartoval, ozvalo se hlasité pípání (píp píp píp :-) ) nevěděl jsem co to je, bylo to mnohem hlasitější než když třeba zůstanou rozsvícená světla nebo zůstrane klíček ve voze. Vypnul jsem motor, vytáhl klíček. Pořád to pípalo. Vylezu z auta, zamknu a pořád to pípá. Pípalo to možná ještě 4 minuty. Než jsem si skočil pro manuál tak to přestalo. Sousedka mi říkala že když šla nakupovat (asi 10 minut než jsem k autu přišel já) tak to taky pípalo. Může mi někdo prosím říct co je to za zvuk? Nikdo mi to nedokáže vysvětlit. Ani jiní majitele 406ky které znám. Na palubce žádná vadná kontrolka, kapaliny ok. Poradí mí někdo prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To urcite ne.

Jen jsem premyslel jestli to treba nema tak inteligentni upozornovani treba na nedovreny okynka, zapnuty radio nebo treba spatne zavrene dvere. Ale to uz jsem zkousel simulovat. A nic. JE to divny ze? Vsichni okolo si mysleli ze mam pod autem bombu. Mel jsem sto chuti skocit na zem s rukama chranicima si usi kritet bombaaaa bombaaa. Jeste ze nebydlim v Praze :-) kdyz tam byl dneska ten Big Brother z USA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ulicnik 77 : chtel bych se te zeptat, zda ti pri otoceni klicku jako POSLEDNI zhasne kontrolka airbaku. mam dovoz a kamos mi rikal, ze se podle toho pozna, zda byl pouzitej airbag. udajne se to da napojit na ostatni kontrolky. me to zhasne zaroven s ostatnima. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petapa

ulicnik 77 : chtel bych se te zeptat, zda ti pri otoceni klicku jako POSLEDNI zhasne kontrolka airbaku. mam dovoz a kamos mi rikal, ze se podle toho pozna, zda byl pouzitej airbag. udajne se to da napojit na ostatni kontrolky. me to zhasne zaroven s ostatnima. dik

A to ma nejaký súvis s tým pípaním ??:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ulicnik77

Lidicky jednoduchý (možná až moc) dotaz. Když jsem dnes sednul do svého auta (406 Break / r.v. 2003/ 85kW) a nastartoval, ozvalo se hlasité pípání (píp píp píp :-) ) nevěděl jsem co to je, bylo to mnohem hlasitější než když třeba zůstanou rozsvícená světla nebo zůstrane klíček ve voze. Vypnul jsem motor, vytáhl klíček. Pořád to pípalo. Vylezu z auta, zamknu a pořád to pípá. Pípalo to možná ještě 4 minuty. Než jsem si skočil pro manuál tak to přestalo. Sousedka mi říkala že když šla nakupovat (asi 10 minut než jsem k autu přišel já) tak to taky pípalo. Může mi někdo prosím říct co je to za zvuk? Nikdo mi to nedokáže vysvětlit. Ani jiní majitele 406ky které znám. Na palubce žádná vadná kontrolka, kapaliny ok. Poradí mí někdo prosím?

Nemohl by tam být nějak blbě zapojenej pípák na couvání, nenecháváš zpátečku když parkuješ. Jinak je to divný:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zatim vsechno mimo. Pipak na couvani to nema, alarma tam taky neni. Pipalo to v interieru ale strasne nahlas. Rychlost asi tak 1x za sekundu. (svetla pipaji 3x za sekundu). Nevim co by to mohlo byt. Kazdej na me kouka jak na vola. Neni mozny ze jsem nechal zapnuty radio a ze to takhle po par minutach zacne signalizovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono niekedy byva taky maly kockaty repracik (cca 7x7x7cm) na plynovym pedalom, skus pozret to. Mojmu svagrovi, ako niekto spominal, pipa radio (ma P 406 sedan ´97, 1.6) a to vtedy, ked vezme dole predny panel a otvori dvere. Tretia vec ma napada, ci to nebude nejaky pozostatok po hands-free sade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas klavesnici, na ktery musis zadat kod pred nastartovanim? nezblaznila se?

Ta takhle pipa, kdyz nekolikrat zadas spatne kod. Pak pomuze jen odpojeni baterky ... nastesti.

Moje draha polovicka tenkrat nekolikrat spatne zadala kod a porad to pipalo, nic nepomahalo, nastartovat to neslo ... odpojil jsem baterku a modlil se, ze to pomuze.

Mohla se ta klavesnice nebo nejaky to centrum mozku uvnitr zblaznit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...