Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prasklé přední sklo.


vlada

Recommended Posts

Tak mi na stojícím autě s při otevřených oknech mimo komunikaci prasklo přední sklo.:myslim:myslimPo důkladné prohlídce jsem nenašel ani náznak od kamínku.Za 25 let jezdění jsem se s tím na mém autě nesetkal...že by zase nějaká specialita od Peugeotu??Je to rok staré auto..Máte s tím někdo také nějakou zkušenost???:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to samé, u řidiče zespodu asi 15-20cenťáků a pak to uhnulo doprava ke spolujezdci. Výměna i se senzorem 20000Kč. Naštěstí kamoš prodával auto tak to šlo na jeho pojistku jako kamínek. On sice přišel o 5% bonusu (což bylo 300Kč) a tak jsem mu dal litr.

Za 14 dní znova rup a byl jsem už na nervíka. Tentokrát tam byla ťupka od kamínku, jak jsem to vyřešil nebudu popisovat abych nedělal reklamu ale bylo to grátis.

Jezdím taky od 1989 a v životě žádný rozbitý okno. Asi mi to auto někdo nepřál.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martinsk

Aj mne prasklo na SW predné sklo. Prasklo vodorovne asi v polovičke z pravej strany u spolujazdca. Asi taký 20 centimetrový pásik. Povedali, že to je od kamienka, ale nikde som jamku nevidel...

[upravil dne 5/6/07 Martinsk]

Měl jsem to samé, technik tam tak dlouho jezdil až našel ďobanec, který viděl jen on sám, sklo šlo ven na pojistku - bylo to krátce po koupi auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dnes na reklamaci toho skla.Bylo to úplně bez problémů.Dokonce i opraví bez námitek loupající se barvu na ..čumáku. ..S přistupem přijímacích techniků a ochotou jsem byl překvapený.Tak to má být všude..Jinak nechci dělat žádnou reklamu,ale Some Jindřichův Hradec za svůj přístup k problémům,které se mi vyskytly na autě zaslouží si zatím jedničku s hvězdickou.:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...