Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predna hmlovka


kadaver

Recommended Posts

Původně zaslal: mirec.dk.406

ja hmlovky nemám čo by asi stálo keby som ich tam chcel namontovať a čo k tomu treba, nejaké káble, vypínač a podobne?

vetsinou je kabelaz v aute pripravena - konektory jsou nacvakle zevnitr na plastovych podbezich ( musis demontovat plastove kryty mezi naraznikem a podbehem, pak je uvidis, maji sedou barvu ), jinak jeste zkus projit historii, resilo se to uz nekolikrat, jsou tu i fotky konektoru vypinace, kterej je schovanej v palubce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

ja hmlovky nemám čo by asi stálo keby som ich tam chcel namontovať a čo k tomu treba, nejaké káble, vypínač a podobne?

Mrkni na tohle, jsou tam fotky i el.schema zapojeni mlhovek:

Me to tenkrat vyslo asi tak na 4000kc (2x mlhovy svetlo, tlacitko origo z Peugeotu + rele od Ferryho).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

skúsim to pomaly zháňať a urobiť podľa pokynov, zatiaľ ďakujem:super

Mlhovky jsem jinak sehnal na mjauto.cz, za docela slusnou cenu 1400kc. Tlacitko original Peugeot protoze na vrakacich jsem ho nesehnal. Predni mlhovky na tlacitko se totiz delali jen ze zacatku vyroby 406, pak to bylo na packu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

kdybych já zapojoval mlhovky tak bych je udělal na páčku vše při ruce.měl jsem to tak u sedanu

No jo, ale v aute mlhovky nema, tzn. bud koupit tlacitko nebo packu. Tlacitko stoji v Peugeotu 1000kc a packa necely 2000kc v Kelly. Dodelat mlhovky je docela nakladny, takze dobra tisicovka za tlacitko a zas tak hrozny jim zapinat mlhovky neni. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...