Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gumicky na sterace


Hicks

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

Nemáš nikde napsáno, odkud jsi, tak to bude těžká odpověď, jelikož já je kupoval v Českých Budějovicích , prodejně Auto desing:super

uz to tam mam :)

Z Prahy... nechce se mi to nejak kupovat v mem servisu, protoze mam dojem, ze je vsechno desne votravuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hicks

Z Prahy... nechce se mi to nejak kupovat v mem servisu, protoze mam dojem, ze je vsechno desne votravuje.

já po zkušenostech nejdřív přijdu do servisu a zdržuju, než řeknu co chci. tak nějak zjistim, jestli jsou v pohodě, někdy je taky lepší zavolat a slíbit, že přijedu. Ale vždycky, když se tam někdo snaží dělat ze mě blbečka, nebo mam pocit, že jsem tam já kvůli němu a ne naopak, mizim okamžitě a už se nikdy nevracim. můžou být sebelepší, ale když nemají chování, tak maj smůlu, konkurence je naštěstí hodně velká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si dal na 307-čku nové grafitové gumičky značky Alca. Som vcelku spokojný, ale fakt neviem, čo urobia v zime pri mínusových teplotách.

Celkom sa originálom nevyrovnajú, lebo sem tam nezotrú vodu po celej ploche. Ohadujem to tak na 95% kvality v porovnaní s originálnymi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Robiro: Znamy to resil tak, ze daval na predni sklo na noc nejaky pevny plast, sklo nebylo rano namrzle. Ale pravda nikdy me nenapadlo se mrknout jak rano trha sterace od toho plastu :mrk.

A k tem servisum, nejlepsi je budto chodit tam kde si auto koupil, nebo k nejakym znamym.. jeste sem nemel problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mitja_

2 Robiro: Znamy to resil tak, ze daval na predni sklo na noc nejaky pevny plast, sklo nebylo rano namrzle. Ale pravda nikdy me nenapadlo se mrknout jak rano trha sterace od toho plastu :mrk.

Tu nejde o to, že by sa prilepili ku sklu. Tu ide o to, či zostanú pri mínusových teplotách dostatočne pružné, aby sledovali tvar predného skla.

Ja som si tie grafitové gumičky dával niekedy 03/2007 a v dňoch, keď bolo cca. 5-8 °C sa mi zdalo, že dosť stvrdli oproti dňom, kedy bolo 10-12°C. Teraz v lete je všetko OK, už som aj zabudol, že som ich menil. Ale čo bude pri teplotách okolo nuly - to sa uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už několik let používám Bosch Twin. Předtím jsem měl grafiťáky, ale Twiny jsou lepší, bohužel i dražší. Neodskakují, dobře stírají, nezanechávají moc šmouh.

Kamoš ještě teťka koupil prý ještě lepší stěrače, musím se poptat co je to za značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Velmi dobrá volba- hypermarkety- po1. roku vyměnit.:super:potlesk

někde jsem četl prospekt nějaké známé firmy možna to byl snad i Besip , prej že stěrače se maji měnit dvakrat ročně. před zimou a po zimě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Velmi dobrá volba- hypermarkety- po1. roku vyměnit.:super:potlesk

ok.. diky za rady.

Myslim, ze na grafitaky asi kaslu... koupim original Valeo od Auto KELLY. Presne takovehle reakce jsem potreboval slyset :)

Mam dojem, ze je maji ca cca 680,-.. v servisu chteli pres litr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...