Sign in to follow this  
Followers 0
pumpos

Nefunguje tachometr a zasekava se otackomer

6 posts in this topic

Zdravim, mam takovy problem s pristrojovkou. Mam peugeot 406 a nefunguje mi u nej tachometr (obcas se sice rozjede, ale to je hodne velka nahoda) + se mi zasekava otackomer na 2tis, pak nejde ani nahoru ani dolu. Sehnal jsem si komplet novy budiky, ale nevim jestli se tim neco vyresi a hlavne nevim jak to mam rozebrat. Kdyby mel nekdo nejakou radu ci navod jak na to tak sem s tim, diky

procti tohle a zkus i prohledat historii tady na foru, resi se to tu dvakrat - trikrat do mesice

Původně zaslal: Ferry

procti tohle a zkus i prohledat historii tady na foru, resi se to tu dvakrat - trikrat do mesice

Diky kouknu na to

ja som to včera rozobral tri krát (už to rozoberiem skoro poslepiačky) fungovalo to až do večera v pohode ale ráno sa zase zaseklo na 2000 tis a drží tam, vyčistil som ten spoj čo ide s tlačeného spoja na prístrojovku, prihol som ten hrebeň aby to poriadne tlačilo, ale tých tyčkiek čo idú na otáčkomer tých som sa nechytal, mám to preletovať káblikmi, poraďte s plošáku,

Původně zaslal: mirec.dk.406

ja som to včera rozobral tri krát (už to rozoberiem skoro poslepiačky) fungovalo to až do večera v pohode ale ráno sa zase zaseklo na 2000 tis a drží tam, vyčistil som ten spoj čo ide s tlačeného spoja na prístrojovku, prihol som ten hrebeň aby to poriadne tlačilo, ale tých tyčkiek čo idú na otáčkomer tých som sa nechytal, mám to preletovať káblikmi, poraďte s plošáku,

No já jsem proletoval znovu jen ty tyčky k desce, ale u palivoměru mi to za pul roku znovu popraskalo, řešil jsem to tak že jsem odsavačkou odstranil puvodní cín a dal tam nový. Pokud to znovu popraská tak uvažuju že tam dám kousek drátu jako bypas z nejbližšího pájecího bodu. No být tebou tak jen obnovím proletováním spoje na tyčkách a uvidíš;) Hlavně opatrně je tam malo mista, já měl na stativu přidělanou velkou lupu a pod tou jsem měl desku a tak jsem to letoval

[upravil dne 10/6/07 Radek Hurvajz]

Ok dám pozor, musím si nikde požičať mikropájku a odsávačku aby som to nepokašlal, skúsim s na to po víkende pozrieť :mrk