Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už mi dochadza trpezlivosť...


Hnopo

Recommended Posts

Jo, a akorát na Primě začíná oblíbený pořad "Jste to co jíte", akorát dneska nic moc, frajerka má "jenom" něco málo přes 100 kilo... to už tam byly k vidění jiné případy.

Pivo mi došlo, tak jsem si otevřel vínko, no :) Taky na to mám nárok, odpoledne jsme se ženou 2 hodiny lezli po umělé stěně, to jsem jí teda na dovče zas něco ukázal :) no tak máme holt další hobby do sbírky - lezení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Jo, a akorát na Primě začíná oblíbený pořad "Jste to co jíte", akorát dneska nic moc, frajerka má "jenom" něco málo přes 100 kilo... to už tam byly k vidění jiné případy.

Pivo mi došlo, tak jsem si otevřel vínko, no :) Taky na to mám nárok, odpoledne jsme se ženou 2 hodiny lezli po umělé stěně, to jsem jí teda na dovče zas něco ukázal :) no tak máme holt další hobby do sbírky - lezení.

No tak my to máme opačně, vínko se vypilo o víkendu a po stěně bych lezl teda jedině z hladu:D:D Jo a ten pořad není špatnej, ale někdy bych tu doktorku zamíchal do jidla a sežral:D

[upravil dne 6/6/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurvajz:

Pche, to zkus, si čověk myslí, jakou nemá kondici, a vono stačí párkrát vylézt, a jak síly ubývají... Ale není to špatná zábava.

Komisař: jo, doporučuju, akorát venku na skále je to ještě zajímavější :)

[upravil dne 6/6/07 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Hurvajz:

Pche, to zkus, si čověk myslí, jakou nemá kondici, a vono stačí párkrát vylézt, a jak síly ubývají... Ale není to špatná zábava.

Komisař: jo, doporučuju, akorát venku na skále je to ještě zajímavější :)

[upravil dne 6/6/07 oddie]

No to zkoušet nebudu, já bych měl špatnej nátisk ke skále:D:D:D A tu kondici taky nemám uplně nejlepší
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: liborius

mefisto,prosim te jaci byli Kabati?Jdu na ně v patek do Hradce

Dost dobrý. Byl jsem přímo proti středu pódi a ve vzálenosti cca 3metrů. Měli to dost dobře udělaný a při písničce Go Satane Go jim tak šlehaly pětimetrový plameny (jako by tam už bez toho nebylo dost horko) ale jinak nezapomenutelnej zážitek:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: liborius

mefisto,prosim te jaci byli Kabati?Jdu na ně v patek do Hradce

Dost dobrý. Byl jsem přímo proti středu pódi a ve vzálenosti cca 3metrů. Měli to dost dobře udělaný a při písničce Go Satane Go jim tak šlehaly pětimetrový plameny (jako by tam už bez toho nebylo dost horko) ale jinak nezapomenutelnej zážitek:super
No tak ty jsi byl tři metry a pětimetrový plameny byli, to muselo bejt cítit pečený masíčko:aut:D:D:D I když mě ted napadá ty jako Mefisto máš plameny asi docela rád:D

[upravil dne 6/6/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: liborius

mefisto,prosim te jaci byli Kabati?Jdu na ně v patek do Hradce

Dost dobrý. Byl jsem přímo proti středu pódi a ve vzálenosti cca 3metrů. Měli to dost dobře udělaný a při písničce Go Satane Go jim tak šlehaly pětimetrový plameny (jako by tam už bez toho nebylo dost horko) ale jinak nezapomenutelnej zážitek:super
No tak ty jsi byl tři metry a pětimetrový plameny byli, to muselo bejt cítit pečený masíčko:aut:D:D:D
Spíš spálený chlupy:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: liborius

mefisto,prosim te jaci byli Kabati?Jdu na ně v patek do Hradce

Dost dobrý. Byl jsem přímo proti středu pódi a ve vzálenosti cca 3metrů. Měli to dost dobře udělaný a při písničce Go Satane Go jim tak šlehaly pětimetrový plameny (jako by tam už bez toho nebylo dost horko) ale jinak nezapomenutelnej zážitek:super
No tak ty jsi byl tři metry a pětimetrový plameny byli, to muselo bejt cítit pečený masíčko:aut:D:D:D
Spíš spálený chlupy:D
No přesně jako v pekle:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: liborius

mefisto,prosim te jaci byli Kabati?Jdu na ně v patek do Hradce

Dost dobrý. Byl jsem přímo proti středu pódi a ve vzálenosti cca 3metrů. Měli to dost dobře udělaný a při písničce Go Satane Go jim tak šlehaly pětimetrový plameny (jako by tam už bez toho nebylo dost horko) ale jinak nezapomenutelnej zážitek:super
No tak ty jsi byl tři metry a pětimetrový plameny byli, to muselo bejt cítit pečený masíčko:aut:D:D:D
Spíš spálený chlupy:D
No přesně jako v pekle:D
Tohle se ale dalo ještě přežít. Horší bylo dostat se ven. Branka malinká a 22t lidí to fakt nešlo. Taky jsem domu dorazil až někdy ve dvě ráno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...