Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už mi dochadza trpezlivosť...


Hnopo

Recommended Posts

Už začinam mať tohto plne zuby...5 tem som vytvoril,vždy s inou tematikou,od banalit až po trošičku zložitejšie veci,ale ked sa chce,tak sa da.Ale DOTERAZ SOM NEDOSTAL ODPOVED NA --> ŽIADNU <-- Z MOJICH OTAZOK !!!...Je toto možne?To mi robite toto umyselne?Alebo to len blbne forum akurat mne,že mi nezobrazi jediny rozumny prispevok na moje temy???

[upravil dne 4.6.2007 Hnopo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nerozčiluj se tu, nemáš myslím proč, U pojistek máš hafo odpovědí, u konektoru taky u dálkového ovládání taktéž, dálší jsem nekontroloval, nevim proč se čílíš, někdy je potřeba čekat i týden než se přihlásí člověk který zná daný problem a odpoví ti. Pokud odpovědi nevidíš tak kontaktuj administratora fora a problem s ním vyřešíš. Hlavně v pohodě a slušně;)

Edit: tady v "306 zadne repro" jsi dokonce reagoval, tak to vidět musíš:myslim

[upravil dne 4/6/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v prvni rade si uvedom, ze kazdy prispiva do tohoto fora na zaklade vlastniho rozhodnuti a tedy dobrovolne. To ze se ty na neco zeptas, ti nedava narok vymahat odpoved, a uz vubec ne timto zpusobem :grr:grr

Jestli jsi tak strasne nespokojem, zaloz si u vas naky forum a rozjed to dle tvych pravidel!

[upravil dne 4/6/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do tych vyššie uvedených tem som pisal preto,že som vedel poradiť...aj s repro,ak s dialkovym.Ale ked už peugeotaci nevedia,kde je snimač teploty na diesli,tak kto to ma vedieť?

A zas na niekde som nedostal žiadnu odpoveď ani za dva tyždne...a s tym blbutym fora som to myslel,len ako vyjadrenie toho,že nejako nevidim tie prispevky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hnopo

Do tych vyššie uvedených tem som pisal preto,že som vedel poradiť...aj s repro,ak s dialkovym.Ale ked už peugeotaci nevedia,kde je snimač teploty na diesli,tak kto to ma vedieť?

A zas na niekde som nedostal žiadnu odpoveď ani za dva tyždne...a s tym blbutym fora som to myslel,len ako vyjadrenie toho,že nejako nevidim tie prispevky...

Hele tohle forum je o pohodě, někdy je tu legrace, já sem chodím rád i když mi zrovna hned někdo neporadí, mě ty lidi tady většinou pomohli, já jim to oplácím stejně. Tím že tu budeš psát podobný příspěvky jako ten tady nahoře si nijak nepomůžeš, spíš naopak. Ale dělej jak myslíš, takových už tu bylo:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnopo:

kazdy ma svoje oblubene temy, na ktore rad odpoveda, a temy, ktore ho "nechytaju". Ja mam napriklad tieto zasady:

Odpovedam, ak som to konkretne zazil.

Neodpovedam, ak si nie som isty a viedlo by to k znizeniu bezpecnosti, zbytocnym financnym vydavkom, alebo zhorseniu stavu auta (amaterske upravy).

Neodpovedam, ak neviem.

Pozeral som este raz na tvoje dotazy, ale naozaj neviem odpoved.

Davaj lahsie otazky!:D

Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

;) mně už taky dochází trpělivost, už několikrát tady na fóru a na všech srazech se ptám, jestli SI MĚ NĚKDO VEZMETE ZA MANŽELKU, a pořád nikdo neodpovídá !!!! :aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut

pardon, Hnopo, se tak nečil...

Já tě beru:D Ďábel a netopejr to by byla dvojka:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

;) mně už taky dochází trpělivost, už několikrát tady na fóru a na všech srazech se ptám, jestli SI MĚ NĚKDO VEZMETE ZA MANŽELKU, a pořád nikdo neodpovídá !!!! :aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut .....

No, sice nikdo neodpovídá, ale co si v tu chvíli vždycky spousta z nich pomyslí ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

;) mně už taky dochází trpělivost, už několikrát tady na fóru a na všech srazech se ptám, jestli SI MĚ NĚKDO VEZMETE ZA MANŽELKU, a pořád nikdo neodpovídá !!!! :aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut

pardon, Hnopo, se tak nečil...

Napiš míry a když tak uvidím:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohouši nebonzuj laskavě jo, díky :-)

PŘEMA: no do 406ky se zatím vejdu, to snad pro upřesnění stačí, ne? JDE SNAD HLAVNĚ O DUŠI! A ta moje, ta je kráááásná :D

Mefisto: no teda tos mě potěšil, to už se mi dlouho nestalo, že by o mně projevil zájem někdo o takovejch let mlafší, zamáčkla jsem slzičku, DĚKUJI! ;)

oddie: Je mi jasné, že třeba ty si pomyslíš něco v tom smyslu "Bože díky, že už jsem ženatej!" :D...a docela to i chápu :D

DRIVER: Románku, ty jsi prostě moje zlato! Je vidět, že se marketing na výstavě vyplatil ;):D

Pata: neboj, ten kontakt na dovoz motorek ti dám i bez seriozní nabídky k sňatku, vždyť bych tě taky prznila jak stará babizna :D

Kutre, jak jde o ženský, tak JEDINĚ O CHARAKTER! A to nemám charaktery nahoře zas tak velký, ty dole bohužel naopak strašně.... říká se tomu "charakterová vada", ale naštěstí se to některým osobám mužského pohlaví i líbí :D

ojoj, to jsme zas zvrhli jedno vlákno, a takový bylo krásně trucoidní a ufňukaný ....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...