Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

znak lva


km406

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tak já jsem vyměnil stareho lva za nového a přilepil jsem to jen na tu origo lepicí pásku a drží to jak lev. Ty díry jse dají zadělat tím novým lvem ale jen tak tak......pozor nový lev od peugeotu stojí něco přes 500 Kč:grr:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Tak já jsem vyměnil stareho lva za nového a přilepil jsem to jen na tu origo lepicí pásku a drží to jak lev. Ty díry jse dají zadělat tím novým lvem ale jen tak tak......pozor nový lev od peugeotu stojí něco přes 500 Kč:grr:papa:papa

Hm , dobře ty!:super

uvidíme třeba se hecnu a taky si ho koupim ,zatim jsem si koupil origo peugeot čepičku na tažné:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Tak já jsem vyměnil stareho lva za nového a přilepil jsem to jen na tu origo lepicí pásku a drží to jak lev. Ty díry jse dají zadělat tím novým lvem ale jen tak tak......pozor nový lev od peugeotu stojí něco přes 500 Kč:grr:papa:papa

A sedi to cislo dilu co sem psal 7810j3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: PŘEMA

Tak já jsem vyměnil stareho lva za nového a přilepil jsem to jen na tu origo lepicí pásku a drží to jak lev. Ty díry jse dají zadělat tím novým lvem ale jen tak tak......pozor nový lev od peugeotu stojí něco přes 500 Kč:grr:papa:papa

A sedi to cislo dilu co sem psal 7810j3?

Ty vogo tak to fakt nevím paragon jsem už zahodil,já přišel do peugeota a chtěl zadní znak na breaka od roku 2003 a to mi na druhy den došlo......:myslim:myslim na číslo jsem nekukal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

tak nic diky;) jo jeste malickost, jsou tam naky packy ci cudli na prichyceni, a nebo je to origo pouze lepene?

[upravil dne 29/6/07 buml]

Jo jsou tam dva čudlíky ale jinak rozmístěny než dveře tak jsem je jednoduše ulomil a přilepil na tu origo pásku a myslím že to stačí.....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...