Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

foto mojho auta


petko309

Recommended Posts

Určitě sis s tím vyhrál, ale já bych si do auta určitě nedal tu gumu kolem volantu (mám totiž rád jistotu a když ta guma podklouzne, tak si vybere tu nehorší chvilku a pak to vysvětluj, že Ti podklouzl volant v ruce). Stejný názor mám na plech pod pedálama, venku prší, sedneš do auta v mokrejch botách, potřebuješ brzdit, noha podklouzne a je vyděláno.

Jinak mě osobně se víc líbí interier spíš klasickej´, ale když se Ti tohle líbí, je to Tvoje volba.

[upravil dne 4/6/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: SAIrus

990426-peugeot-406-int-w400-h261.jpg

Tohle je krásnej interier.

btw. kdyby byl k mání komplet kožený interier na p406 break oldmodel, tak jdu do něj....

Tak to já taky ale je to trochu problém NA VRAKÁČÍCH NIC NENÍ.Taky bych chtěl komplet kuži už jsem se ptal v sekci bazar a nic.:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem k tomu, že to auto je v tý nej verzi (soudím podle lišt na dveřích), tak je tohle z mého pohledu absolutní hnus:grr a to auto tím ztratilo i na hodnotě! Jak tu píše většina, tak i já jsem zastánce origo vzhledu případně s nějakými decentními vkusnými úpravami. Ale tohle je fakt moc:aut

Jinak tohle je fakt paráda :super

[upravil dne 5.6.07 MJSytic]

post-0-14109595776097_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

cos to ty fotce proved :( kam si umistil tu rucku:D to je hold nedokonaly zrcadlo ze:aut

a to sem si hned nevsim budiku, ktery se tocej zprava doleva, fakt husty:D:D:D

[upravil dne 5/6/07 buml]

Já to jenom wozrcadlil, nic víc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

cos to ty fotce proved :( kam si umistil tu rucku:D to je hold nedokonaly zrcadlo ze:aut

a to sem si hned nevsim budiku, ktery se tocej zprava doleva, fakt husty:D:D:D

[upravil dne 5/6/07 buml]

Byl to asi nějaký angličan,ta ručka by mi nevadila ale ty budíky naopak tak to je fakt hustý.....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

spousta pekne prace :potlesk ,kupe s takovou barvou kastle a sedacek v modre kuzi by bylo jedinecne :aut , ale sedan je spis hezci decentnejsi

ps: mam kombinaci kuze/latka :super sice jsem to neschanel ,ale jsem rad ,ze je :D doporucuji

Na mobile.de jsem našel kupé s modrou kůží.. Mno vypadalo to dost zajímavě, ale nekoupil bych si to. Zlatá černá popř. šedivá nebo béžová kůže.... To je mňam mňam....

to petko309: Muselo s tím být hodně práce, ale výsledek.... Můj vkus to není. Mam radší originál maximálně decentní úpravu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...