Sign in to follow this  
Followers 0
ondris

lanko tachometra

19 posts in this topic

mam 405 TD novy model, mam problem s lankom do tachometra.

a to ze je preruseny, a neviem cim sa to spaja.. prikladam aj fotky

To vypadá že tam chybí nějký mezikus a nebo je tam něco co tam nepatří. Někdo bude vědět.:myslim:myslim:papa

teoreticky to vypada jako spoj ale mel by tam byt nejaky vnejsi a vnitrni zavit. jak rika chotemicak asi nejaky mezikus vypadnul

Nemohl by ten mezikus mít vývod pro tachograf pro TAXI?

Původně zaslal: Hafity

Nemohl by ten mezikus mít vývod pro tachograf pro TAXI?

myslis???sa mi nezda, vo vnutry su neni ziadne diery po tachografe a vysielacke

treba je to slozitejsi kousek neceho kde by ten vystup mohl byt.jinak by bylo super kdyby nekdo vyfotil na 405 tu samu cast pro porovnani a hodil to sem

No ještě jsem viděl na jednom autě dodělávanej tempomat, a tam byl taky mezikus na tachometrovým bowdenu.

Z jaký strany jsi to fotil? Když jsem se pokušel dostat na tenhle náhon, tak jsem to musel udělat po hmatu:o Zítra na to zkusím mrknout, ale mám takový tušení, že tam tyhle matice vůbec nemám, ale jistej si tim vůbec nejsem...

no fotil som to od baterky... len vies ja tam polovicku motora nemam, takpreto taky lahky pristup, inac dakujeeem:super

takhle se pulej stary nahony pro vlozeni snimace otacek pro impulsy taxametru, ale existuje mezikus, kterej se tam vlozi a jede to v poho. Zkus se zeptat taxametraru jestli ho nemaj, akorat ted nevim odkud jsi ze bych ti naky poradi v Praze

tak uz to vidim > Trnava tak u vas bych asi schanel v Blave tam jich par urcite bude:myslim

[upravil dne 5/6/07 buml]

To už je jednodušší tam strčit jinej náhon, je za pár kaček. Jinak dobré auto, je na něm vůbec alespoň něco jakž takž v pořádku? Podle toho, co na tom popisuješ za závady, snad muselo být zadarmo, ne?

Ma dobrou kastly a vybavu jak piše Ondra:D Sorry, že se směju ale nevím jestli to byla dobrá koupě, ale o tom už sme se bavili:xvul

Původně zaslal: Mišak

Ma dobrou kastly a vybavu jak piše Ondra:D Sorry, že se směju ale nevím jestli to byla dobrá koupě, ale o tom už sme se bavili:xvul

Ty to mas na vymenu predku, koukam :myslim:myslim:myslim :nevim

na slovenske pomery to bola dobra kupa... zatial si nestazujem, stoji mi to pred domom... :)potom vam dam vyslednu sumu...dufam ze to nebude vela

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Mišak

Ty to mas na vymenu predku, koukam :myslim:myslim:myslim :nevim

Pata neboj to je fotka před zimou kdy sem to rozbil.Předek už je vyměněn a vyšlo to na 3000Kč bez laku samozřejmně na ten šetřím kačky bude to kotel peněz:nevim

ondris: Dneska jsem přetěsňoval čerpadlo, tak jsem zkusil mrknout na ten náhon, ale úplně jsem se k němu nedostal a na pohmat jsem snad ani necítil tu převlečnou matici :myslim Zkusil jsem ten prostor i vyfotit, ale fotky na dvě věci...:(