Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ohen z vyfuku


denoo

Recommended Posts

nazdar, no tak bol som v servise pre istotu s tym, kamos tam robi, on je manik do upravovania aut, motorov, turba (sak sam ma spravene auto ma zavod, myslim ze v brne na zraze bol a aj si dal rovinku,lancia integral turbo benzin 240ps 4x4) a tak, sak aj jazdi zavodne na autach, a vysvetlil mi to tak, ze mam pridane na zmesi cize strieka viac zmesi kvoli vacsiemu vykonu, pri plnom plyne dokaze auto tuto zmes v takom mnozstve spalovat, ale ked uz zmensim otacky, (to jest ked zmacknem spojku a idem preradit, a samozrejme ked je dost teplo vonka) tak vtedy to moze strelit aj mensi plamen kedze nespalena zmes vstreknuta ,,malym plynom,,(pustenie plynu) do vyfuku vzplanie nasledkom velkej teploty. Ako ja sa tomu moc nevyznam, a pytal som sa aj na ventily ci moze cosi, a ze vobec, to by musel asi slahat poriadny plamen z vyfuku aby sa cosi dialo na ventiloch. A vraj musi byt aj dobra kompresia motora,zvody ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co ja fim, 60 000 km je najazdene na takomto nastaveni a 105000 km dohromady, a neni ziaden problem, ziaden pokles vykonu alebo nejake nechcene zvuky ventilov neni pocut. Ale cital som diskusie na tuto temu, je na to vela nazorov,najviac asi zalezi na kvalite prace a suciastok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on je problem ze zavodni auta toho najezdi mnohem mnohem min nez normalni soukromy auto kterym jezdis denne do prace. Kdyz se na zavodacich meni venitly dejme tomu jednou za rok tak je to v pohode, je to prece normalni opotrebeni toho auta ale to asuto za ten rok najezdi treba 1000-2000km vem si ze bys musel kazdy 2000 menit ventily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no priblizne , neviem presne, ako daval to robit znamy, lebo auto bolo najprv jeho, taky prachac co dal za to vsetko 100 000 , (aj s podvozkom sparco), ale viem ze chip a vyfuk davali ked bolo tak 50 000 km na tachaci, filter trochu neskor. Ako sak len ja uz som navehal dakych 15 000 km na nom, ale zas pozor, ja som to vcera dal sledovat kamosovi co sa vlastne deje a kedy, stal vonka v noci, ja som isiel s autom, a skusal som pustat spojku pomaly aby to strelilo a tak, a ani raz neslahol ohen. Ono to len ked je moc teplo, a dam total plne otacky, jednotka dvojka, vtedy to spravi, cize ked jazdim plny malokdy tak ono ten ohen ani nestriela. velmi zriedka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...