Sign in to follow this  
Followers 0
atsor

Má smysl investovat do 309?

7 posts in this topic

Ahoj všichni,chtěl bych se na něco zeptat.Mám 309ku 1.9 GRD v dieslu,r.v.1989,technickou prošla v březnu bez větších problémů.Dal sem jí nový sportovní filtr.A chtěl bych ještě na ní udělat sportovní pružiny a nový lak.A to je má otázka.Jestli má cenu do toho auta takhle investovat a kolik tak stojí přibližně přestříkání auta lakem a kolik by tak stála metalíza?Mám strach že to nechám nastříkat, dám do toho peníze a za dva roky mě to začne hnít.

[upravil dne 3/6/07 atsor]

post-0-14109595728525_thumb.jpg

Nemá

Přestříkání může stát 20tkč nebo 200tkč, podle kvality a typu laku.

Každopádně ten lak bude dražší než celý auto a cenu mu to nezvedne.

Původně zaslal: atsor

...

.A to je má otázka.Jestli má cenu do toho auta takhle investovat a kolik tak stojí přibližně přestříkání auta lakem a kolik by tak stála metalíza?Mám strach že to nechám nastříkat, dám do toho peníze a za dva roky mě to začne hnít.

Jak pro koho, ale počítej s tím, že na tom autě nevyděláš - prostě se ti ta investice nevrátí, ale to je snad jasné.

A pokud nemáš garáž, tak lak bych na to nedával, akorát lákadlo pro hajzlíky s klíčema.

nema. prevysi to cenu auta a stejne se ho uz nezbavis jinde nez na vrakovisti, radeji ty prahy uloz na koupi dalsiho auta za cas..

Původně zaslal: atsor

Ahoj všichni,chtěl bych se na něco zeptat.Mám 309ku 1.9 GRD v dieslu,r.v.1989,technickou prošla v březnu bez větších problémů.Dal sem jí nový sportovní filtr.A chtěl bych ještě na ní udělat sportovní pružiny a nový lak.A to je má otázka.Jestli má cenu do toho auta takhle investovat a kolik tak stojí přibližně přestříkání auta lakem a kolik by tak stála metalíza?Mám strach že to nechám nastříkat, dám do toho peníze a za dva roky mě to začne hnít.

Záleží na tom, jestli si to auto chceš nechat dýl, já nevím třeba 5let. Pak bych do toho šel. Ale na to abych do toho nasypal dvacku za lak a pak to za 15 prodal za rok, to je škoda peněz..

Pořádně bych si to dal dohromady po technický stránce, pokud nějaký korunky zbydou, něco bych si při/předělal...ale nový lak apod. opravdu škoda korunek...raději si nechat na další autí...které by mi sloužilo třeba těch 5 let....a cena vozidla by byla opravdu vyšší než lak....

Teda známý umí stříkat třeba i za 12t kč ale stejně....:papa