Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modely PEUGEOT 205, ostatní Peugeoty


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

jarajarda: děkuji. Konečně 406 sedan starý model. Má to divný předek ale je to 406.;)

No chtělo by to třeba natřít nárazníky do barvy, ale to už se zas nechce mě:D Kdybys ji chtěl, tak tuhle klidně vyměním nebo prodám, stejně tak i tu 406coupe, ale 205 nedám:D Těch bych chtěl i víc, kdyby třeba někdo měl T16 od Matchboxu nebo i jiné, člověk ani neví jaké se dělaly v modelech (kromě těch co jsou teď na trhu, NOREV vyrábí pár v 1/43, stejně tak i 406, ale myslím že jen nový model)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mitja_

Ja radsi stavim modely letadel na dalkove ovladani. Ale premyslel sem nedavno o auticku, takovou 205ku na dalkove.. no jeste uvidime za kolik by se dala sehnat, ale bylo by to supr.

Ty myslíš že se dá sehnat?? Nebo myslíš podvozek a na to tu plastovogumocou (či co to je za sráč) karoserii, jako maj třeba Fabii WRC nebo Octavii WRC? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Ty myslíš že se dá sehnat?? Nebo myslíš podvozek a na to tu plastovogumocou (či co to je za sráč) karoserii, jako maj třeba Fabii WRC nebo Octavii WRC? :o

Myslím to druhé, podvozek a na to tu karoserii.. jeste jsem se nekoukal, ale snad je to tak popularni auticko ze se jeste nekde vyrobce takove karoserie najde ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mitja_

Původně zaslal: jarajarda

Ty myslíš že se dá sehnat?? Nebo myslíš podvozek a na to tu plastovogumocou (či co to je za sráč) karoserii, jako maj třeba Fabii WRC nebo Octavii WRC? :o

Myslím to druhé, podvozek a na to tu karoserii.. jeste jsem se nekoukal, ale snad je to tak popularni auticko ze se jeste nekde vyrobce takove karoserie najde ;-)

Však tak jsem to taky myslel. Původně jsem měl dojem že myslíš kompletní RC model na baterie, jako dělá třeba NIKKO a podobně..:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...