Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba 2.2 HDi v 807-ce


807-ka

Recommended Posts

Prosím pomozte, mám 807-ku, r.v.2004, 2.2Hdi , koupeno v Belgii, najeti cca 100tis, servisováno. Měnil jsem FAP, vše o.k. Odešla váha vzduchu, také vyměněno. Auto jezdí super, ale spotřeba je stále 10-10.5 l/100km. Jezdim tak 20% město, zbytek delší trasy.Spotřeba stále stejná. Už nevim co s tím. V peugeotu to bylo na diagnostice, vše je prý v pořádku. Nevíte někdo v čem by mohl být problém ? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že se snažím jezdit s lehkou nohou. Jezdim tak 90-100km/hod a když kouknu na palubní PC, tak při sebemenším sešláputí letí spotřeba nahoru a i při 90km/hod a plynu ani ne na 1/4 sešlápnutým to ukazuje přes 9l/100km /otáčky tak 2000/min/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi mi uklidnil. Měl jsem strach, že jsem koupil zajíce v pytli. I když kámoš má c8 a tvrdí, že jezdí za 7.5. Jeden technik přímo v Peugeot servisu mi nabízel čipování, že při stejný jízdě půjde spotřeba dolů, ale mám strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych chtel videt jak s tou c8 jezdi :o

co mam zname s cipem, tak pokud ho nehonis, tak spotreba doopravdy klesa dle jejich zkusenosti o cca litr/100. me ho nabizel v Benesove za 6k a taky tvrdil ze lir dole. Je fakt, ze pokud to auto nebudes honit na plnej knedl (coz bys ho oddelal), ale budes zvyseneho vykonu vyuzivat pri predjizdeni a jinak budes jezdit s citem a rozumem tak tomu i verim.

Ja s velkejma obtizema tu moji potvoru pod 7, ale to tam leju V-power diesel od Shellu, nalejt tam klasiku tak nevim kam by to vystoupalo. 85% km mam po Praze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...