Sign in to follow this  
Followers 0
hektor

Kontrolky svetiel

7 posts in this topic

Mam problem s kontrolkami svetiel - parkovačky a tlmene. Najprv mi prestala svietit kontrolka parkovaciek a po dovolenke v Bulharsku (ich uzasne cesty - testovacka tlmicov) aj kontrolka tlmených svetiel. Mám P 405 SRDT 1,9 TD r.v.12/94 sedan - nova palubka. Su tam ledky alebo ziarovky. Je to problem vymenit. Aky je postup vymeny? Mam manual, ale v nom to nie je popisane.

Diky za kazdu radu!

Jsou tam bankovite zarovicky zasunute do bajonetove objimky.;)

Montaz: povolis sroubky v horni casti ramecku, das do spodni polohy volant, vyjmes ramecek, povolis pristrojovku, povytahnes ji, opatrne povol nahon k tachometru( byva nacvaknuty, tak at to nerozlames) a mas to venku.;)

montaz zpet je opacna. Napsal jsem to jednoduse, ale neboj, pekne se pri tom vyvstekas.:D

jo jo musel jsem se zasmat tomu postupu :D Zacal jsem vzpominat jak jsem vyndaval palubku ja - asi po triceti minutach jsem mel chut to vyrvat a spatky prilepit kanagonem :D:D

sem myslel že to auto rozmlátim baseballkou když jsem měnil topení, všechno ven - budíky, palubka, větrací hadice, klima a až asi po 3 hodinách jsem uviděl to zkur..ný topení. Kluci co odstrojujou auta komplet kvůli laku, mají můj neutuchající obdiv .

dik :) to nemuselo bejt....... teda 205ka to ma docela v poho.... ty hadice tam nejsou - je to jsechno v tech plastech nejak vylisovany... :)

Jo, 205-ka to má v poho, měnil jse u ní kompletní palubku se vším všudy. Ale víckrát už to dělat nebudu, stejně je to opruz. Na druhou stranu, to se tam pak pohodlně dodělávaj blbosti jako elektrika, alarm, centrál atd., když tam ta palubka není...

Soulasím že palubka u 205 je v pohodě, ale nesmí se to rozdělávat poprvé. Napoprvé jsem se tam taky pěkně vyvstekal. Teď když jsem montoval těžkou sadu pro mobil, už jsem byl v pododě. :cool: