Sign in to follow this  
Followers 0
Supersonic

Alarm

9 posts in this topic

Zdravím Vás, měl bych na Vás jeden dotaz, poněvadž já už si nevím rady. Nedávno jsem se tady na fóru ptal na jednotku CZ u novějších tipů 405 (jedná se o auto známého) a které kabely jsou na zamykání a odemykání. To se podařilo, ale problém je, že alarm nefunguje, tak jak by měl. Jedná se o starší kousek, má výstup na zamkni odemkni. Když zamkne, je to v pořádku, auto se zavřa, dioda bliká. Když odemyká, hned se zase zamkne, ale dioda už nebliká a když ovladač zmačknu znovu, odemkne se, ale dioda indukuje zapnutý alarm. Když tlačítko zmačknu po třetí, zamkne se a hned odemkne a dioda nebliká. Popravdě, ani se známému nevidím, že ho to nebaví, odemykat na třikrát. Prolezli jsme celé vedení, všechno promazané, kontakty v pořádku a centrál funguje na klíč bez problémů. Nemáte prosím někdo nějakou radu nebo podobnou zkušenost:myslim:myslim:myslim?

Popiš blíže ten výstup alarmu - má to dva výstupní dráty, jeden na zamkni a druhý na odemkni, nebo jen jeden společný?

Jsou tam dva samostatné, jeden modré barvy, ten odemyká a druhý zelené barvy a ten zamyká! Jsou připojeny přímo k CZ:nevim

Hm. A jsou propojené na ty správné piny jednotky centrálu? Přijde mi to, jak když se to pere se spínači v řídících motorcích.

Na 99,9% jsou, protože občas se tomu podaří i to, že se to odemkne na první pokus, ale u toho už jsem já nebyl:nevim Napadlo mě, připojit to přímo na motorky ve dveřích. Nebo měl by jsi nějaký jiný nápad:myslim???

Jo, zkusit odpojit řídící dráty pod předních motorků (je to vždy ten tří-pinový).

Takže myslíš odpojit třípin, nechat tam jen dvoupin a zkusit přímo připojit ovládací kabely z alarmu???

Ne, JENOM odpojit ten tří-nový konektor o zvládacích motorků, a na zbytek vůbec nesahat.

Ok, díky Oddie, přes víkend budu referovat, vyzkoušíme a ozvu se, jak to dopadlo. Prozatím díky moc:super