Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prasklá hadice od turba


Guest PŘEMA

Recommended Posts

Tak v úterý mi prdla hadice od turba k intercoleru 2.0 Hdi a nezbývalo mi než ji objednat u Peugeotu, no ta cena je mazec cca 1.600.- Kč za půl metrů hadice. Málem jsem se vysypal jak mi to řekli. Ale co se dá dělat....:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som raz objednaval u peugeotu tiez hadicu k turbu .. je to taky 15 cm medzikus ktory spojuje vyvod z turba s takou plastovou hadicou k intercooleru. Za ten 15cm kusok si vypytali cca 700-800 SKK, ked som bol v ten den zhanat v takej malej firmicke silentblok tak mi zbadal tu hadicu a sa ma spytal ze co to stalo, ked som mu povedal cenu tak on ze sak to musi byt za meter a aj tak prilis vela, ze to je normalna presivana pretlakova hadica co sa da zohnat za par supov, cize predpokladam ze aj ta co si ty kupoval sa da vyriesit nejakou nahradou , teraz ale neviem ci je nejak specialne tvarovana ak ano tak by to mohol byt problem .. ale mozno aj nie... viem ze ked sa mi zase rozhodi ten kratky medzikus tak ho z peugeotu objednavat nebudem ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...