Escaper

3. Obcasny sraz v Olomouci 30.6. 14:00 u Klasterniho Hradisdka

69 posts in this topic

Myslim ze by jsme se zase mohli nekdy sejit v Olomouci u Hradiska. Zdeny navrhoval 30.6. ja osobne nejsem proti. Tentokrate by to bylo s nejakou hospudkou. Bohuzel tentokrate nemam volny dum, takze jestli se najde nekdo kde by slo prespat bylo by to super. Pokud by se nekdo takovy nasel mimo Olomouc tak myslim neni problem sraz presunout tam.

EDIT: ve 14:00 na parkovisti u Klasterniho Hradiska http://www.baxa.wz.cz/mapka.jpg vecere presun do restaurace na veceri a pokec.

[upravil dne 28-6-2007 Escaper]

Srázek :) Budu s tím počítat a když mi do toho nic nevleze tak určitě přijedu :papa

no tak na 30 nic nemam auto uz je v plne pojizdnem stavu takze semnou pocitejte pokud neumru tak tam budu:super

No tak to já jsu 30-týho v práci,takže asi opět bez mé maličkosti.Docela mě to mrzí,ale třeba to vyjde jindy!:papa:papa

Původně zaslal: janča205

No tak to já jsu 30-týho v práci,takže asi opět bez mé maličkosti.Docela mě to mrzí,ale třeba to vyjde jindy!:papa:papa

Ahojte,zatím toho 30.6. pořád můžu,takže se budu těšit:super

Janča 205: Tak to je škoda:myslimNemůžeš si to nějak zařídit?;)

Mějte se:papa

Původně zaslal: aka

a budete si davat vysvedceni?:D:D:aut

:myslimTo mě ani nenapadlo!:DJsem sice učitel,ale zatím v záloze na horší časy,ale možná by to nebylo špatný,ohodnotit svý mazlíčky a svoje chování k nim:superCo vy na to?:aut

Zdeny: to mas dobrej napad ale sem zvedavej jaky budou padat znamky :aut doufam ze ne takovy co sem mival na stredni to bych nerad....

Zdeny: vypadá to,že to přehodit nepůjde.Hned potom si budu nejspíš brát dovču,takže to asi neklapne!:(

Původně zaslal: aka

jo Mardo, budes se muset snazit:D:D

Vendulko ja se snazim a sem pilnej studentik :D

moje ucast ohrozena, dnes jsem si zlomil zapesti takze nevim jak budu radit, kdyztak bych byl rad kdyby me nekdo po ceste vzal

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Escaper

moje ucast ohrozena, dnes jsem si zlomil zapesti takze nevim jak budu radit, kdyztak bych byl rad kdyby me nekdo po ceste vzal

tak vem někoho kdo ti bude řadit:potlesk

chce to nejakej hlasem ovladanej poloautomat:aut

kdyz jsem byl na vejsce v brne, tak mel kamos pravou ruku v sadre a normalne jezdil po brne..byla to obcas sranda ho sledovat, jak radil levou..akorat potreboval obcas pomoc zaradit v te feline zpatecku:D

Původně zaslal: Escaper

To máš tedy smůlu s tou rukou :myslim Pokud pojedu na srázek,tak se pro Tebe stavím :papa

Tak co lidicky sraz se blizi bude se teda neco dit? nejak nam to tu utichlo.. Prijede nekdo?

Náhodou jsem zase objevil další termín na Olomoucký sraz. Tentokrát asi vynechám, protože i tady jsem dnes výjimečně. Většinu času mi zabere měsíční dcerka :super. Ve čtvrtek večer odjíždíme pryč z města a vracíme se v úterý ráno. Takže tak a mějte se tam hezky :papa.