Sign in to follow this  
Followers 0
buml

alternator u HDi

10 posts in this topic

tak se mi dneska poroucel altik nejdriv rev lozisek a po chvili rana a remenice byla v coudu. Jeji zbytek na ose alternatoru byl rudej jak prvni komunista v siku. Tak jsem zvedav jestli pude rozdejchat nebo me ceka schaneni jinyho.

Nemate nekdo zkusenost na kolik prijde na vraku? Nebo na kolik repas?

Repase altíku v PALu mi říkali i s prací cca 2500,-, ale bez nový řemenice a zřejmě i rotoru (jen uhlíky, kroužky a ložiska s prací)... Na vrakáči bys měl sehnat do dvou tisíc ;)

tak takova cena by se mi moc libila , ale obavam se ze na to moje to bude drazsi :(

Původně zaslal: buml

tak se mi dneska poroucel altik nejdriv rev lozisek a po chvili rana a remenice byla v coudu. Jeji zbytek na ose alternatoru byl rudej jak prvni komunista v siku. Tak jsem zvedav jestli pude rozdejchat nebo me ceka schaneni jinyho.

Nemate nekdo zkusenost na kolik prijde na vraku? Nebo na kolik repas?

no na 309 byla repase za 1800,- na vracich chtěli 5000,- takže bych to u Vás viděl letos bez Ježíška.:D:D:D

tak jiz opraveno a presne jak sem predpokladal muj milacek je z tech nejnarocnejsich 406 a sehnat 150ti amperovej alternator je dost umeni. nakonec ne cela ta sranda vysla na 6.5k :-(

a kolika amperovej je? 90 ci 120 sem moh mit za hubicka, ale tehle silnejch je strasne malo a tak sou drahy jako ....pig

tak to ti neřeknu kolik ma amper..ale minimalně těch 120 jo, protože mam 2.1td v plne vybavě tak aby to utahlo tak to musi bejt ten silnej