Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 kniha Jak na to


kujon106

Recommended Posts

čau chlapi, chtěl sem se zeptat - nemáte někdo knížku Jak na to peugeot 106? Našel sem na prodej jen jednu a ta je jen do roku 96, takže na starej model :( Bojim se že když to koupim, tak se spousta věcí bdue lišit a já tak vyhodil z okna pomalu 600kč.

http://www.ben.cz/_e/all/140361_peugeot-106-45-94-ps-a-diesel-od-9-91-do-6-96.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

čau chlapi, chtěl sem se zeptat - nemáte někdo knížku Jak na to peugeot 106? Našel sem na prodej jen jednu a ta je jen do roku 96, takže na starej model :( Bojim se že když to koupim, tak se spousta věcí bdue lišit a já tak vyhodil z okna pomalu 600kč.

http://www.ben.cz/_e/all/140361_peugeot-106-45-94-ps-a-diesel-od-9-91-do-6-96.htm

ahoj, pujč si ji v knohovně.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

My si nerozumíme :D Mě není líto peněz, mě jde o to že tahle knížka je na 106ky do roku 96, takže na starý modely. Knížku na 106ky mk2 jsem nikdy nenašel :( A já se bojim, že tam bude spousta věcí odlišnejch. Už víš jak to myslim? :)

jo takhle, tak to pak jo. mas pravdu, je to odlisne... vyhozene penize, proto si ti pujc - par veci sedi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...