kujon106

106 kniha Jak na to

16 posts in this topic

Původně zaslal: kujon106

čau chlapi, chtěl sem se zeptat - nemáte někdo knížku Jak na to peugeot 106? Našel sem na prodej jen jednu a ta je jen do roku 96, takže na starej model :( Bojim se že když to koupim, tak se spousta věcí bdue lišit a já tak vyhodil z okna pomalu 600kč.

http://www.ben.cz/_e/all/140361_peugeot-106-45-94-ps-a-diesel-od-9-91-do-6-96.htm

ahoj, pujč si ji v knohovně.... :roker

My si nerozumíme :D Mě není líto peněz, mě jde o to že tahle knížka je na 106ky do roku 96, takže na starý modely. Knížku na 106ky mk2 jsem nikdy nenašel :( A já se bojim, že tam bude spousta věcí odlišnejch. Už víš jak to myslim? :)

My si nerozumíme :D Mě není líto peněz, mě jde o to že tahle knížka je na 106ky do roku 96, takže na starý modely. Knížku na 106ky mk2 jsem nikdy nenašel :( A já se bojim, že tam bude spousta věcí odlišnejch. Už víš jak to myslim? :)

jo takhle, tak to pak jo. mas pravdu, je to odlisne... vyhozene penize, proto si ti pujc - par veci sedi :-)

Na nový model v češtině nevyšla.

A co takhle použít knihu na Saxo? Je tam kromě interiéru velkej rozdíl ?

Původně zaslal: vody_106

A co takhle použít knihu na Saxo? Je tam kromě interiéru velkej rozdíl ?

da se pouzit i Peugeot 206 co se tyka motoru...

to saxo je úplně stejný auto. akorát je jinej interíer, ale uchycení čalounění je defacto stejný. Takže by ta kniha měla být dobrá..

díky, knížku na saxo už mam objednanou, tak vás pak budu informovat jestli je to to samé ;)

díky, knížku na saxo už mam objednanou, tak vás pak budu informovat jestli je to to samé ;)

Jen jsem se chtěl zeptat jak to dopadlo s tou knihou na Saxo, dá se použít ? :myslim Dík

no prakticky nijak :( objednal jsem si jí v Brně v jednom knihkupectví, neměli jí skladem. Ale žádnej mail mě do teď nepřišel, s tim že tu závadu na autě, co sem měl, už jsem vyřešil, takže sem se o knihu už nezajímal.

hele a co metoda pokus omyl? ja kdyz rozebiral bawo tak jsem to takhle resil