Sign in to follow this  
Followers 0
Miki

skoky ako v autoskole

4 posts in this topic

Tak sa nam ochladilo a moje auto je zase v prdeli z tej zimi !!! Rano ked je motor studeny tak na 1tko skacem ako v autoskole, len co ale preskacem 10 metrov a dam 2jku je vsetko ok :mad: .

Riesil som to na jar , bol som na teste motora , menili mi sviecky , nejaky hadicu , vycistili skrt. klapku a bolo to ok az do casu kym sa vonku neschladilo .

Je pravda ze mam prasknuty kryt na tej skrtiacej klapke a moze to tadila chytat falosny vzduch ale nechapem ako to takto neskutocne moze reagovat na chlad .Neviem co to potom bude robit ked bude naozaj zima , to asi preskocit 30 metrov jednym skokom a dam dvojku a budem v pohode ????

kua !!!

.. este dodam , ze akonahle sa to trosku zohreje , staci prejst mozno kilometer tak nie je ziadny problem ist aj na tej jednotke . Potm to moze stat aj par hodin a je to ok , ale ked stoji velmi dlho a motor totalne vychladne , tak zase sa rozbieham priskokmi .Dodam , ze nepomoze ani pridanie viacej plynu a drzat to vo vyssich otackach , vtedy sice hucim ale skacem tiez :mad:

no a nezkousel jsi nechat ten motor trosku zahrat? Dela to i potom?

BTW: co jsi vyvadel, ze to mas praskly?