Issbia

Hobby závody???

30 posts in this topic

ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějakých stránkách kde člověk najde takovy ty ,,hobby závody,,??? jako kde, kdy atd...díky za odpověd Ivušes

Díky moc a ještě jsem myslela takový ty závody co jezdíte normál po silnic, dojedete někam na stanoviště tam Vum dají nějaké instrukce a indicie a můsíte najít další???? díkys

Původně zaslal: Issbia

Díky moc a ještě jsem myslela takový ty závody co jezdíte normál po silnic, dojedete někam na stanoviště tam Vum dají nějaké instrukce a indicie a můsíte najít další???? díkys

Není to úplně tak doslova, ale přijeď na sraz Šebetov 2007

Původně zaslal: Trundik

Není to úplně tak doslova, ale přijeď na sraz Šebetov 2007

tak tuto akcičku fakt doporučujem ked zvladneš ŠEBETOV možeš na SAHARU :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:D:D:D:D:D:D:D:D

Letos jsem jezdil hobby závody do vrchu v Konici,v Šebetově a v Ptenském Dvorku.

http://www.hobbyopencup.cz/

---Pepito, a co to obnáší? podívám se na ty stránky, ale když si tam byl přímo, tak se zeptám rovnou tebe=o)

no jinak to neobnáší nic:) jen musíš mít serii auto s max nejakym tuningem, a kola musíš mít taky civilní... pak zaplatíš a jedeš

A pak mit jeste nervy to nehodit nekam do skarpy :)Take jsem jezdival ale cistych seriovek jsem tam moc nepotkal .. ikdyz je to \"hobby\" :)

Jinak to opravdu nic neobnasi nez prijet.. zaplatit.. a mit auto po technicke strance vporadku :)

Původně zaslal: jack 306

AKCZ a proč už nejezdíš??

Jezdil bych ale tak nejakou upravenou 205kou abych se vesel do kategorie \"serie\" a nemel strach to nekam hodit mimo trat :) Tzn. vcetne bezpecnostnich prvku - pasy.. ram ap. a preci jen levnejsi provoz ;)

AKCZ---no já právě koukala na ty fotky a tam jsou samý se samolepkama atd, nevypadaj jako to moje=o) 205 souhlasim měla jsem ji předtim a s tim se dá všechno....jo jo pěkná fotka a super značka, jak si to udělal že ti dali takovou? já se ptala u okýnka a pani řikala, že to nejde=o( ale dala mi docela dobrou=o)