Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Travian


AKCZ

Recommended Posts

Původně zaslal: Marlin

muze mi nekdo vysvetli co znamena MC9 a MC15?

multicrop a megacrop

Je to děsná závislost:Ddohrál jsem to jednou na S6, skončili jsme 4 ale to sjednocování a rozdělování ali už pak bylo skoro na palici:mrk dobrá zkušenost ale jednou a dost, holt jsem slabá povaha :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, taky jsem na travianu byla jednu dobu závislá, dokonce se mi o něm i zdálo. Byla jsem náborářka, kreslila jsem si na čtverečkovej papír souřadnice všech členů....no blázen. Teď jsem na S4, jsme asi třináctá ali, ale kdybych neměla tak dobrej zástup tak jsem to dávno vzdala. Představte si, že ten kluk je slepej.....to prostě nechápu jak to hraje, ale je vážně dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se tu vzalo tohle tema :o Pomoooc nikdo s tim nikdy nezacinejte kdo tim neni jeste postizenej :bojim:D Uz teda pravda jen dozivam posledni svuj server a pak spadla klec.. :bacha

PS: Kdyz tady ctu ze to nekterym blokli v praci.. proc zrovna ja nemuzu mit nad sebou nekoho kdo by mi to bloknul :nevim

[upravil dne 13/1/09 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Kde se tu vzalo tohle tema :o Pomoooc nikdo s tim nikdy nezacinejte kdo tim neni jeste postizenej :bojim:D Uz teda pravda jen dozivam posledni svuj server a pak spadla klec.. :bacha

Sííím byl to Marlin :aut

Mě ta závislost asi po půl roce přešla, takže z mýho hlediska to není tak strašný. Na CocaCole jsem byla závislá několik let, to bylo horší:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Kde se tu vzalo tohle tema :o Pomoooc nikdo s tim nikdy nezacinejte kdo tim neni jeste postizenej :bojim:D Uz teda pravda jen dozivam posledni svuj server a pak spadla klec.. :bacha

PS: Kdyz tady ctu ze to nekterym blokli v praci.. proc zrovna ja nemuzu mit nad sebou nekoho kdo by mi to bloknul :nevim

[upravil dne 13/1/09 AKCZ]

Taky sem rikal ze uz dal hrat nebudu ale nakones sem se opet nechal premluvit:D a ted porad resim nedostatek hliny:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy více se už na tu stránku nepodívám. Jsem rád, že jsem se toho zbavil. Nakonec mně to tak nějak přestalo bavit, lidé z aliance byli jak Mirkové Dušíni a já se takhle jednou ožral, přihlásil se na travian, ostatním řekl svůj názor a skončil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Majar

Původně zaslal: mocheek

Travian uz nikdy vic. Stal me rok zivota, tech probdelych noci.... ale skoncil jsem jako nejlepsi utocnik na minulem S4:)

Si borec!!!:super:super:super:super

Borec? No ja bych to nazval jinak :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

Tak travian sem hrál a nic moc mi to neřeklo, ale zas mám závislost na www.divokekmeny.cz

Divoky kmeny hraje asi pul roku kolega, se kterym jsem hral rok travian, takze muze srovnavat. Travian je mnohem propracovanejsi, ale zase stoji dost penez(pokud to chces hrat na nejvyssi urovni). Ja jsem do toho vrazil za ten rok odhadem tak 5-10k. Ale ten multicrop s obilnymi poli na 19.lvl, armada ktera zrala 160k obili za hodinu... to za to stalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...