Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Travian


AKCZ

Recommended Posts

Jsem na 8mičce, mám asi 1300 lidí a 5 vesnic. Hraju to od září. Byl jsem i na 11tce ale hodně jsem se tam nervoval, byli tam naprosto dementní lidé v okolí a opravdu je to blbej pocit, když ty něco buduješ tak dlouho a potom přijde nějakej dobrák a třema útokama ti to zboří a na tvou otázku proč to udělal se ti vysměje a nadá ti do ubožáků a chudáků. Na to se připrav. Je to hra o válčení a vykrádání ( tak mi to bylo podáno ). Na 8mičce mně taky hodně rabovali, ale dokázal jsem přežít a nakonec mně vzali do své aliance a teď je to taková jakási nuda. Surovin je pořád dost, na nic nečekáš, ale zas nevíš co máš dělat, protože jsi hodně malá rybka a sám nic nedokážeš, co je cíl v podstatě nevíš.....já teď už jen stavím vojsko a rozvíjím a zakládám nové venice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jo nevezme, jenže vezmi v potaz, že jsi v podstatě rostoucí konkurence, čili i když budeš mít třebas jen malej skládek obilí atd., tak tě stále můžou vykrádat právě z důvodu, aby ses nemohl rozšiřovat a stavět armádu. :papa Radím stavění úkrytů pokud jsi Gal a nebo zpětné investování a nesyslení mnoha surovin ve skladech. Pokud jsi začal, tak nemáš špehy a tím pádem tě klidně může někdo špehovat aniž bys to zjistil a jak budeš mít něčeho víc, tak fik a je to pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, mě na server za několik dní přijdou Nataři.

Jinak těch vesnic i obyvatel je teď už požehnaně :)

(a není to už takové to vstávání v noci, aby do rána naskákalo o 200 surek víc - jeden je i rád, že mu obilí nelítá větrákem)

Travian je skvěle vymyšlen, maximálně nakažlivej, a doopravdy záleží, jak ho pojmeš.

Buď budeš válčit, nebo pojedeš ekonomicky, nebo si budeš budovat vlastní diplomacii.

Mmch: Japonské systémy řízení výroby tady fungují, neboť když si pošlete suroviny z jedné vesnice do druhé dorazí na čas... a ne jako v ČR, kde buď stojí v koloně na dálnici, nebo naložili něco jiného, nebo je toho půlka :) (česká mentalita a japonský systém řízení doopravdy nejde dohromady)

Kdyby něco, těším se na konec. Bude to vysvobození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drobná rada začínajícím - postavte si malou armádu a útočte na nerozvíjející se vesnice (během 14 dní po startu serveru je vysoká úmrtnost) ty lidi to buď nebaví, nebo jedou v jiné linii a jestli jim vyberete vesnici, tak si holt založí za 3 dny někde jinde jinou :)

Ty suroviny, které takto získáte, vám neskutečně pomohou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem na S2, byl v top 100 hráčů, měl na starost celou alianci a když jsme to vyhráli a dohráli, nejlepší byl ten pocit, že u toho nemusim sedět. Už nikdy víc... i když ten pocit kdy jste mezi vítězi je celkem fajn, ale stejně po vás za týden neštěkne ani pes :) Pokud to chcete hrát na spičce, chce to + učet a spoustu času. A pro relax, aby mě ostatní farmili, my to přijde zbytečný hrát.

Jak tu píše Vix že se to dá různě pojmout, s tím moc nesouhlasím. Ano částečně to je pravda a má na to vliv i rasa a čas od spuštění. Ale pak v pozdějších částech hry stejně vítězí jen vojensky schopní jedinci spojení v dobře fungujících aliancích. A ty co chtěji vyhrát a postavit Div, musí být dobří diplomati a ekonomové= musíte zvládat všechno :) Kdo je v něčem slabší, hned to pocítí. Jo a nešetřete sousedy. Okolí zlikvidujte a se silnými nebo perspektivními se spojte- ale ať nejsou moc blízko a neberou vám farmy :)

edit: teď hraju tohle- http://batracer.com/ racing simulator. O dost zabavnější a hlavně na to stačí 5 minut za den.

[upravil dne 13/3/08 Devilstorm306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi jsou v Travianu vzdy zacatky na ktere si ted Bohous stezuje ;) Proto to taky kazdy zacina znovu a znovu s myslenkou ze bude v TOP a pak zase zjisti ze na to nema - z duvodu casu nebo vytrvalosti .. a proto to zkusi znovu :D Je to pekne zacarovanej kruh hehe

Edit: Jak funguje zhruba ten http://batracer.com ?

[upravil dne 13/3/08 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to zapnu, jen v práci, takže čas mě nějak netrápí a mám to jen pro zpestření - doma mám jiného koníčka (T16, XSi), ale pokud na mě naběhne jeden z těch 14 letých cucáků, kterými se to tam jen hemží, tak si ho najdu........:D:D:D

[upravil dne 14/3/2008 Bohouš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Nejlepsi jsou v Travianu vzdy zacatky na ktere si ted Bohous stezuje ;) Proto to taky kazdy zacina znovu a znovu s myslenkou ze bude v TOP a pak zase zjisti ze na to nema - z duvodu casu nebo vytrvalosti .. a proto to zkusi znovu :D Je to pekne zacarovanej kruh hehe

Edit: Jak funguje zhruba ten http://batracer.com ?

[upravil dne 13/3/08 AKCZ]

Funguje to tak, ze se zaregistruješ, a vybereš si nějakou serii vybereš auto a založíš team. Nebo do teamu vstoupíš. Kdyžtak ti to vysvětlim na ICQ, až mě tam uvidíš tak napiš ;-) Je to závodní manager, testuješ nastavení auta, pak nastavíš svuj řidičký styl a závodíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...