slavomir.martos

Biely dym a baretka

22 posts in this topic

Ahoi ahoi morski vlci

skusal som to cez search ale nic som nenasiel, takze:

1. Po nastartovani mi vybehne z vyfuku riadne mnozstvo bieleho dymu, ale potom je uz vsetko okej - co to moze byt?

2. Zacala mi robit starosti baretka - par krat po nazhaveni uplne odisla - meral som ju a bola vyslahana. Co je dost mozne, lebo robim teraz kratke trasy (praca - domov). Dal som ju nabit a po piatich dnoch zase vybita.

Znova nabit - a skusil som vytiahnut predny panel radia na par noci - a fsecko okej. Je to mozne ze ma radio odber aj ked je OFF?:mad:

Ja měl baterii v takovem stavu že se namě pořád tvářila že je v pohodě ale stačila ji sebemenší zatěž a umřela;)

no ja mel podobny problem celou zimu byla ok a zniceho nic na jare umrela.....mne ale odchazela cca po 3 dnech (a mela 4 - 5 let)

slavo - nove nic .ENERGIZER nemaju ?? Kua tak kup len tuzkove a nejak to prepoj chlope :D:D:D:D

mam stejny problem :( bily dym i baterka.. . Dym resit nebudu - objevuje se akorat, kdyz je zima a 2 litry za baterku taky nedam.. . Necham ji poradne nabit a uvidim.

:D:D:D

Add bily dym: znamena vodu nekde na ceste. U katalyzatoru je to bezne, tam je voda produktem. Pokud katalyzator nemas, dostava se ti voda ve vetsim mnozstvi nekam do vyfuku nebo nekam a tak dymis.

add baterka: Tak tuhle zavadu jsem mel u expartnercina citroena. Baterka byla zkratovana (jen jeden clanek). Na zatezaku se to neprojevilo, ani na meraku. Jen se snadno vybila. Zavada se projevi takrka z niceho nic, a dokonce se to stalo u benzina za jizdy.

[Editován dne 11/9/03 Andilek]

sirael: rejpale! Ja mam v aute 66-ku. V tp stoji 1695 kc. Takze opravuju, co sem napsal: Nedam 1695 kc za baterku, kdyz pazout pujde z domu.. .

Pánové, teď jsem se vrátil z obchodu, včera se se mnou rozloučila baterka a vězte, že jsem momentálně o 1750,- lehčí a 70 Ah nasranější .:D

asi nejdůležitější je, aby ta \"baretka\" měla anténku, jinak nestojí za nic. To je lepší si koupit hadovku.

S tím rádiem bych tomu věřil, někdo mi říkal že i když máš rádio off tak ale je tam pamě? a ta proud bere i když je off.