Sign in to follow this  
Followers 0
benik1984

Problikavající počítadlo kilometrů P 406

9 posts in this topic

Zdravím. Mám dotaz ohledně problikavajích čísel na tachometru. Mám 406 1.8 16 V 97/98 Po nastartování jsou klasicky oranžově podsvícená. Otočím na páčce světla na tlumená a podsvícení pohasne. Ćísla jsou vidět, ale velmi jemně. Někdy to funguje normálně, že svítí jasně, ale třeba po pár kilometrrech začne display blikat a čísla pohasnou? Vypadá to asi na nějaký kontakt? Máte s tím někdo zkušenosti. Prosím o radu, nejlépe takovou abych nemusel rozmontovávat celou palubku... :nevim Díky za Vaše cenné rady. Ruben:super

Pokud zapneš světla, tak ti osvětlení přístrojové desky pohasne. A jak máš nastavení reostat osvětlení?

post-0-1410959571134_thumb.jpg

to bude spatnej kontakt zezadu budiku na objimce zarovicky podsviceni toho displeje, to ze se snizi intenzita podsviceni spolu s rozsvicenim svetel je normalni, ale to ze to zhasina uplne je evidentne spatnej kontakt. Je treba vyndat budiky a podivat se na to

Tak dík.. no zrovna se mi do toho moc nechce, ale budu muset, je to fakt nečitelné, ostatní žárovky a podsvícení funguje krásně a jasně, kolečko reostatu mám na max.. tak to asi bude ten kontakt.. Díky za info...

Původně zaslal: komisar

práce na hodinku pokud to děláš poprvé.

... a na 10 minut kdyz to delas podruhe :D

Neřešilo se to tady už někde jak to snad a rychle rozdělat? Kdyžtak hoďte na to link.. Dík

Na titulní straně v sekci servis je to úplně dole " oprava palivoměru aneb jak vyndat palubku ze 406".

[upravil dne 1/6/07 Laďa]

[upravil dne 1/6/07 Laďa]