Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

POZOR!! Možnost si vyzkoušet sprint


OK406

Recommended Posts

Dne 2.6.2007 se koná v Týně nad Vltavou 1.minisraz P-C. Zároveň s minisrazem se koná i motosprint cestovních motocyklů na 1/4 anglické míle. Je tu možnost si se svým vozidlem zkusit zajet tuto míli. Samozřejmě že to bude mít změřené (protokol). Pokud by měl někdo zájem, tak mi dejte prosím do pátku (1.6.) prosím vědět. Podmínky účasti jsou pouze vozidlo v dobrém technickém stavu (TK), ŘP . Bez jakéhokoliv poplatku!!!! Věřím, že se najde někdo z klubu, který využije této možnosti a ukáže, jak je jeho lev rychlý.:myslim:o :o:o:myslim:myslim:myslim;);););):potlesk:papa:super:super:super

Myslím, že taková možnost se nenaskytne každou chvíli:myslim;):super

[upravil dne 30/5/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M.aR.i : nepodceňuj své autíčko. Alespoň budeš vědět, jak si na tom + budeš to mít i písemně. Ale Nesmíš tam mít plyn!!! Tady nejde o to, jestli budeš buhví jak rychlí. Když je ta možnost, tak proč to nevyužít.

Ale spíš si myslím, že je to pro ty, kdo mají upravené své miláčky : 106, 205, 206, 306, 405 :myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406: takže jako myslíš, že 406tkaři to nemají zkoušet?? OK ... vezmu si bývalou 405tou ... 51kw to jistí :D:D Já si osobně nemyslím, že tam budou jenom auta s upravenými motory, ale i serie ....

Tak přidal by se někdo?? Samotnému by se mi tam dělat šášu asi nechtělo ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: tak jsem to nemyslel. Měl jsem namysli např. 306 S16, 405 Mi16, T16 apod. Uvidíme, kdo se přidá. Kdyby byla tato možnost v Praze, tak věřím, že by bylo i více lidí. Inu je to "jen" v jižních Čechách. Možná se někdo přihlásí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406: Tak já si ten sprint zkusím, když se zůčastním jenom já s neonem,tak aspoň mám jistotu,že jsem 2. P-C. JOKE.

Tak se mnou počítej, alespoň si vyzkouším,jak na tom auto je. Taková možnost se jentak nenaskytne a samozřejmě, za tu cenu, teda gratis je to super :).

Zítra vyjedu s autem na letiště a vyzkouším jestli jede líp auto na benzín nebo plyn,abych Vám pak všem ukázal záda :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohouš: Vždyť se nemusí hned ničit spojka. Nejde o žádný vítězství ale o to si to jen oficiálně vyzkoušet. A hlavně jde o setkání přátel a milovníků vozidel značky Peugeot.

Neon: Komisar má pravdu, je třeba opatrně s novým vozidlem. To není 405;). Ale zkusit si to samozřejmě můžeš.

Každý bude vítán. Počasí má být pěkné, tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohouš: ale spojku máš novou a sprint by si jet nemusel, pokud by si nechtěl. Ale pokud by si chtěl pro své 405 4x4 nějakou šotolinu, tak ta by byla taky k mání a jaká i se zatáčkami. A toto není ale zimní klouzání;) Máš ale pravdu. Je to z Prahy daleko.:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím kdo se chce zúčastnit sprintu, tak tady mám formulář, který jsem dostal od ředitele. Stačí vyplnit jen jméno a příjmení + vozidlo. Ostatní údaje záleží na Vás. Je to kvůli počítači na výslední čas. Pokud máte možnost, tak si daný formulář vyplňte. Možná bude i možnost dát si dvojičky, ale to až po domluvě na místě. Přijedte pokud možno mezi 10,00 a 10,30 hod. Děkuji

post-0-14109595715094_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...