Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

slušné auta z inzerátů


Hugo Boss

Recommended Posts

Tak mě napadlo založit toto téma kde bychom mohli pomoci při shánění slušných aut za slušný kačky :-)

samosebou ve všech cenových relací :-)

příjde mi to jako dobrý kup, na alu a v celkem dobrém stavu :myslim:super

http://www.annonce.cz/cgi-bin/online?action=show_photo&ad_id=19004&prev_action=list_rubr&string=&ranges=&region=0&subregion=0&maxage=0&exact=ne&filter=peugeot+205+gti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Kurtem.

Sám jsem teď kupoval auto a objezdil jsem cca 10 bazarů, kde jsem měl vytipované 306-ky podle internetu. Popis, fotky super a ve skutečnosti .... no špatný. Nakonec jsem sehnal, ale najezdil jsem v jednom dni více jak 400 km po východních čechách, abych si vybral ze šesti aut jedno, který mělo nejmíň problémů. Mimo jiné jsem byl i na jednom co se nabízí tady v sekci bazar a taky jsem z toho rychle vycouval. Toť čerstvá zkušenost minulého týdne.

Takže taky nevím, podle čeho chceš hodnotit / doporučovat slušný auto/nabídku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hugo, že se ti zdá, že auto je dobré/špatné, je jenom tvůj subjektivní pocit.

9 tKč může být sice málo, ale stále je to 9 tKč - připočti k tomu náklady na převod, na dopravu, na strávený čas - protože, pokud budeš martyrium s výběrem auta opakovat, je to vyhozených už 10-11 tisíc.

Je rozdíl auta bez investic a auta s investicemi. A dobrým vodítkem může být zrovna cena.

Nechť si auto vybere každý sám, nechť se při koupi auta napálí každý sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to HUGO: myslel jsi to dobře s tímhle založeným tématem, ale posuzovat auta v inzerátech jenom podle fotky a keců okolo opravdu nejde. Možná ti přijde 9tis málo, že by jsi si auto klidně pro srandu koupil, ale spoustu lidí si za ty prachy radši koupí něco jinýho než, že je vyhodí za auto v pochybným stavu. Já např.bych si radši koupil novou postel, kterou budu potřebovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

jsem se rozhodl oprášit tohle téma.. :roker

http://www.tipcars.com/basic/karta.php?kf=0055&ki=0912&amb=E&tn=Peugeot+405%26nbsp%3B1.9+SRi+-+www.LiCar.cz&odkud=M&Lang=cz

i když tohle by stálo za nové vlákno.. za 4tis jsem pažouta prodal do bazaru s tím, že je ve stavu v jakém je.. za noc má auto najeto o 41tis km méně, je koupeno v ČR (je to dovoz francie) a nejvíce mě pobavilo, že stav je velmi dobrý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

jsem se rozhodl oprášit tohle téma.. :roker

http://www.tipcars.com/basic/karta.php?kf=0055&ki=0912&amb=E&tn=Peugeot+405%26nbsp%3B1.9+SRi+-+www.LiCar.cz&odkud=M&Lang=cz

i když tohle by stálo za nové vlákno.. za 4tis jsem pažouta prodal do bazaru s tím, že je ve stavu v jakém je.. za noc má auto najeto o 41tis km méně, je koupeno v ČR (je to dovoz francie) a nejvíce mě pobavilo, že stav je velmi dobrý :D

tak to je fakt husty.. ty nase bazary jsou taaak poctivy..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to C.J. : no,tak to je nářez. Co si ty bazary nedovolí. To si ho opravdu prodal za 4000? Za víc to nešlo? To snad není možný jakou ty naše plechovky mají dnes cenu...

A jak si prosímtě na tipcars.cz nechám vyjet tu kartu,viz tvůj odkaz. Do teďka jsem na to nepřišel.

[upravil dne 27.6.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono by to šlo za víc, ale měl jsem už toho plné zuby... času mám strašně málo, lidi volali celkem dost, 3 se byli na auto podívat, zabil jsem tím tři večery a jedno sobotní odpoledne a houby z toho.. pak se zase začal objevovat olej ve vodě, což už mě vytočilo fakt na max a už sem to vezl do bazaru.. I na vrakáči by mi dali víc, slibovali 6tis, možná vic, jenže doklad o ekolog. likvidaci bych dostal až v lednu, jelikož už překročili nějaký limit.. :roll Což znamená značky do depozitu, odhlásit na pojištovně, pak znova pojistit, vyzvednout značky, a s dokladem zajit odhlásit a znova zrušit pojistku.. :roll Dal bych to i za korunu, kdyby se postarali o ekol. likvidaci a odhlášení.. Takže prodej byl nejjednodušší a ještě mám aspoň na 1/2 pojistky no nové autí.. :) Podepsali jsme jen plnou moc na odhlášení a kupní smlouvu a hotovo.. Pažout mi sice bude chybět, ale ať si ho užije taky někdo jiný.. :P

[upravil dne 27.6.07 C.J.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupili.. potřeboval jsem se ho akutně zbavit, abych mohl převézt pojistku na nové.. nikdo nechce tak staré auto vykoupit, je to v podstatě neprodejné, obzvláště v benzínu.. když pojistka je dražší než auto.. na protiúčet by ho vzali za 10tis.. ale kup si od takových koumáků auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...