Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šeda krabička pod zadnym sedadlom - čo to je?


Hnopo

Recommended Posts

Palivove (dopravne) čerpadlo je pod sedačkou na nadrži.A nieje to krabička.Toto,čo ja myslim,je ešte viac dozadu.Tam,kde su k podlahe prišrobovane operadla sedačiek,je pod tymi pantami aj taky čierny (možno vo farbe auta) plech,čo ide cez celu širku sedačiek.A zospodu pod nim je šeda krabiča,pozdlžna...a chcem vedieť,na čo to je,ked je to aj na starom modeli,aj na novom a aj na benzine a diesli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Nemá tam náhodou 306-ka jednotku centrálu? Některý z modelů ji měl umístěnou takhle nelogicky...

taky me to napadlo, ale nebyl jsem si jisty, ze by byla fakt takhle nelogicky az pod zadnima sedackama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

taky sem tam našel tu krabičku,ale bál sem se sní něco dělat ,abych něco nepo../nepoškodil/ v eletrice.Docela by mě taky zajímalo na co to je nebo jakou to má funkci. Koupili sme si naší želvičku /306-ku,1.6-ku/asi před půl rokem ,tak jen prolízám a jezdim,abych taky něco věděl.Takže jestli někdo něco ví ,tak děkuju za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

taky sem tam našel tu krabičku,ale bál sem se sní něco dělat ,abych něco nepo../nepoškodil/ v eletrice.Docela by mě taky zajímalo na co to je nebo jakou to má funkci. Koupili sme si naší želvičku /306-ku,1.6-ku/asi před půl rokem ,tak jen prolízám a jezdim,abych taky něco věděl.Takže jestli někdo něco ví ,tak děkuju za odpověď

Ovládání centrálu, jak je psáno výše.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...