Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bagr mozes poradit?


petko309

Recommended Posts

ktory s tych dvoch cidiel je ohrev. mam jeden problem uz som tu napisal ale nikto mi neodpovedal ked je motor zimny ide v pohode ked sa zohreje tak bud ide alebo pri pridani plynu zdochne sem tam sa stane ze pri volnobeznych otackach sa samo zvysia na 1300 otacok stalo sa mi uz aj ze pri jazde a zarazdovani rychlosti vyskocili otacky na 4000 a vzapeti zdochlo potom som nastartoval a isiel dalej robilo mi to ked som prerazdoval rychlost pri vyzsich otackach 2500 co to moze bit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tenhle dotaz je asi trochu :xvul Nejspis jsi chtel dat v nejakem vlakne Odpovedet, ale misto toho jsi zalozil nove vlakno pomoci Novy odkaz

Taky by nebylo od veci v Uzivatelskem panelu / nastaveni dat si do podpisu co mas za auto, jakej rok vyroby, s jakym motorem apod. at je to vzdy hned zrejme

[upravil dne 30/5/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čidlo teploty pro ovládání sahar a ŘJ je tady

http://obchod.autokelly.cz/?SRC=100&RowID=187584038

to třetí s čáslem EPS1.830.308, když na něj klikneš tak se ti ukáže.

Na další otázky už ti odpověděli ostatní ve všech čtyřech vláknách, které si k tomuto problému založil.

Vševědoucí nejsem ale shrnuto podtrženo : vyměň to čidlo teploty a pokud se to nezlepší je chyba v elektronice čerpadla /čidlo otáček rotoru, př solenoid podávání paliva/.

Vady v elektronice na sebe každá ŘJ po napojení na diagnostiku vykecá . Takže začni tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...