Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Barva 306ky r.v. 2001


vitin

Recommended Posts

Všechny zdravím a chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví jaké je číslo modré barvy, která se používala na model 306/1.6/2001? Je to tmavě modrá barva, na sloupku dveří je štítek s huštěním pneu a pod tím nějaké čísla, je to číslo barvy? A hlavně které číslo to je, čísel je tam víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro upřesnění - ten kód je dost důležitý, protože Piškoti v té době dělali (aspoň co já vím) minimálně 3 odstíny tmavěmodré barvy (zjistil jsem to nejprve, když vedle mě zaparkoval Gotrek svou 406ku stejného roku výroby, jeho je o poznání světlejší na a velice zvláštní odstín má někdo, kdo občas bývá na Džbáně - to je taková modrá až do fialova)

Takže u pažouta tmavě modrá v roce 01 může být v podstatě cokoli, důležitý je ten kód (teda pokud to celé nebylo přestříkávaný, pak jedině zajet někam,, kde ti přímo odstín, který na autě vozíš, namíchají)

[upravil dne 29/5/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Díky za odpověď, je to přesně jak píšeš. Byl jsem s tím u lakýrníka a ten tu modrou našel pod stejným kódem až na třetí vzorkovnici, což nechápu. Stejný kód barvy, stejný název a přitom tři různé odstíny. A pak si sežeň barvu jen podle kódu někde přes internet.....:(

Je to kód KNC, Blue Amiral. Nevynechal jsem d, není tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...