Sign in to follow this  
Followers 0
zigi

aut.klima

6 posts in this topic

Ahoj.Mám takový problém,mám na aut.klimatizaci nastavené fahrenheity a chtěl bych je přepnout na celsius,nevíte jak??

Moc díky

nikdo neví?Celsia tam původně myslím byli,ten týpek co to měl předemnou to prej přepnul,ale nevěděl jak :roll

Možná blbost ale zkoušel si odpojit baterku a po chvíli asi hodině ji znovu připojit? Já mám starší model a občas se mi stává, že mi místo C st. ukazuje F st. teplotu. Tak vypnu motor a znovu nastartuji a je to pořádku a opět mám teplotu v Celsium.;)

no startoval jsem to několikrát a nic.Tu baterku teda zkusím odpojit o víkendu,jestli to pomuže.Chlapík u Citroenu říkal,že to muže být i v řídící jednotce a že zjistí co a jak.A malá zajímavost,na přístrojové desce je venkovní teplota v Celsia,takže to určite pujde změnit,ale vědět jak :myslim

V manualu k autu o tom nic nepisou (nebo jsem to nenasel)

Tipnul bych si, ze se to bude prepinat pridrzenim nejakeho cudliku na ovladacim panelu klima pri zapnuti zapalovani nebo pri zapnuti klima... muzes to zkusit, mozna to prepnes zpatky, mozna tim rozstelujes neco jineho... takze zkousej na vlastni riziko.

V servisu by ale snad meli umet nejak resetovat ridici jednotu klima.

V manuálu jsem to taky nenašel a cudliky taky zkoušel(u sharanu je to ECO+AUTO),ale na štěstí mám znamého v autorizovaném servisu citroen,tak mi to snad zjistí.Jinak díky;)