Sign in to follow this  
Followers 0
ondris

motorcek na vnutorny okruh 405

9 posts in this topic

ahojte, mam tu malu ciernu krabicku pokazenu, ozubene kolieska su tam zodrate, motorcek ide, takze nemate niekto takuto srandu?? stacia mi aj tie ozubene kolieska...

je to novy model 405 aj s klimou

jo jo je to racha a tyhle zmetky navíc rády odcházejí. Mě bylo řečeno, že to je přepínáním regulátoru topení do max. poloh, protože potom se občas stává, že tenhle bazmek jede pořád a spálí se apod. :roll

Z vraků jsem jich měl několik, a kolečka byly vylámané na všech. Nicméně svého času někdo v inzerci nabízel repase - naskládal tam jiná kolečka z kdovíčeho, a chtěl za to cca 700, co tak pamatuju.

Původně zaslal: Bohouš

Mě bylo řečeno, že to je přepínáním regulátoru topení do max. poloh, protože potom se občas stává, že tenhle bazmek jede pořád a spálí se apod. :roll

Regulace teploty s tim nemá vůbec nic společnýho, tohle jen ovládá tu klapku u ventilátoru z jedný krajní polohy do druhý a pokud to dobře nesedne a patřičně se nezvýší proudový odběr (který ten motorek "vypne"), začnou zoubky přeskakovat a lámat se. :(

Dá se to vyřešit koncákama (u 406tek to takhle dost lidí vyřešilo- stačí pohledat) nebo obcházet různý vrakáče a shánět a zkoumat ;)

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Bohouš

Mě bylo řečeno, že to je přepínáním regulátoru topení do max. poloh, protože potom se občas stává, že tenhle bazmek jede pořád a spálí se apod. :roll

Regulace teploty s tim nemá vůbec nic společnýho, tohle jen ovládá tu klapku u ventilátoru z jedný krajní polohy do druhý a pokud to dobře nesedne a patřičně se nezvýší proudový odběr (který ten motorek "vypne"), začnou zoubky přeskakovat a lámat se. :(

Dá se to vyřešit koncákama (u 406tek to takhle dost lidí vyřešilo- stačí pohledat) nebo obcházet různý vrakáče a shánět a zkoumat ;)

no trochu som to nepochopil s tymi koncakma zo 406... mozes vysvetlit??? diky

Původně zaslal: ondris

no trochu som to nepochopil s tymi koncakma zo 406... mozes vysvetlit??? diky

Celé se to řešilo např. tady ;):papa