Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena zadni tycky sbihavosti - 406


kveton

Recommended Posts

Caute, urcite se to tu probiralo, ale hledal jsem a nenasel.

Potrebuju vymenit na 406ce zadni tycku sbihavosti. Povolil jsem vsechno, coz jsem se docela divil, ale za boha nemuzu vyndat ten cep jak je u kola. Mlatil jsem do toho kladivem a nic. Nevite nekdo jak to sundat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

Caute, urcite se to tu probiralo, ale hledal jsem a nenasel.

Potrebuju vymenit na 406ce zadni tycku sbihavosti. Povolil jsem vsechno, coz jsem se docela divil, ale za boha nemuzu vyndat ten cep jak je u kola. Mlatil jsem do toho kladivem a nic. Nevite nekdo jak to sundat?

Mně to šlo úplně v pohodě. Dělal jsem to jen na heveru.Zkus tam stříknout brzdovku nebo nějaký uvolňovač a počkej půl dne a pak to zkus znovu.

A to Ti nejdou sundat obě dvě? Nebo jen jedna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

Caute, urcite se to tu probiralo, ale hledal jsem a nenasel.

Potrebuju vymenit na 406ce zadni tycku sbihavosti. Povolil jsem vsechno, coz jsem se docela divil, ale za boha nemuzu vyndat ten cep jak je u kola. Mlatil jsem do toho kladivem a nic. Nevite nekdo jak to sundat?

důležité je mít obě dvě zadní kola ve vzduchu najednou ,aby byl stabilizator v jedne rovině ,pak to pujde snadno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

delal jsem to na jame. Potrebuju vymenit jen jednu, druha je OK (zatim). Se stabilizatorem to nema nic spolecnyho, to je jina tycka.

Ja jsem ji na jedny strane sundal z drzaku na kastli a u kola jsem jen sundal tu matku na cepu, ale cep jsem proste nemohl vymlatit ven.

Striknul jsem tam takovej sprej na povolovani matek, nechal jsem to asi 15 minut pusobit a nic. Mlatil jsem do toho kladivem a ten cep se ani nehnul.

Nasel jsem doma stahovak na cepy, ale na starou shade a to sem nepasovalo. Tak nevim jak to sundat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...