Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 2.2HDI


leon24

Recommended Posts

jeste jsem nehledal kde je cidlo, :myslim mozna uprostred predniho okna nahore, zkus nastartovat,zakrejt a uvidis

ve tme to poznas hned :D , rikali mi to ,ale stejne jsem na to ze zacatku cumel :o

majitel to musi vedet jestli se mu vecer zapnou svetla po nastartovaní samy , at slouzi :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci sem házet neověřené informace ale mám takový pocit že s tímto motorem měli čidlo na světla všechny 406. Jenom je možné dvojí nastavení - buď se rozsvítí automaticky po startu, nebo svítí jenom za tmy.

Taková poznámka:

pokud světla svítí na automat (tzn. bez zapnuté páčky) nelze přepnout na dálkové, nevím jak je to zapojené ale jeden čas mi to přepnout za tmy šlo (ve dne ne) ale teď bez toho aniž bych s tím cokoli dělal to už zase nejde. Zajímavé :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: leon24

Inac mam na Vas este jednu otazocku ma to asi original zabudovanu tel. sadu ale neviem na aky typ mobilu to je neviete niekto poradit dik.

Zkus se podívat po nějakem označení držáku, mohla by tam být i značka výrobce či označení držáku. Většinou to bývalo na staré Nokie např.6310 apod. Jinak sem dej foto držáku aby bylo vidět na kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BATT

Nechci sem házet neověřené informace ale mám takový pocit že s tímto motorem měli čidlo na světla všechny 406. Jenom je možné dvojí nastavení - buď se rozsvítí automaticky po startu, nebo svítí jenom za tmy.

Taková poznámka:

pokud světla svítí na automat (tzn. bez zapnuté páčky) nelze přepnout na dálkové, nevím jak je to zapojené ale jeden čas mi to přepnout za tmy šlo (ve dne ne) ale teď bez toho aniž bych s tím cokoli dělal to už zase nejde. Zajímavé :myslim

poradim ti fintu fn na to ako to urobit zase tak aby ti svietili dialkove bez potocenia packy...staci ked budes mat nastartovane podrzat na boku to tlacidlo na packe kde zapinas svetla(je to take to tlacitko ako na opacnej strane na palubny PC)az ti nenapise na LCD "automatic lighting active" alebo nieco take a potom vlsatne ked nastartujes sa ti zapnu svetla(teda ak to mas tak prepnute v BSI jednotke)aj cez den a vecer ale s tym rozdielom ze vecer ked zapnes dialkove ostanu aj svietit(nebliknu len), no a to ze ti to niekedy fungovalo a teraz uz ne to je preto lebo si mozno tukol do tej packy a nechtiac si deaktivoval to vecerne svietenie kde sa daju zapnut aj dialkove!!! :super:papa:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...