Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HandsFree


Vvitty

Recommended Posts

A já taky ne, a je mi to zatím buřt. Zatím jsem ostuda, a svůj předpotopní telefon držím v ruce...

Až možná jednou někdy časem si pořídím nějaký jiný telefónek, tak možná pak i nějakou tu HF sadu. Zatím ale ani nevím, co vlastně pořídit za telefon, natož pak tu sadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém bluetooth HF je v tom,že je to vlastně bezdrátový přijímač/vysílač.A to je doposud celkem problém,že to potřebuje dost energie.(v autě asi celkem nemilé)Navíc to funguje v optimálních podmínkách na cca 10m.Sada se vlastně zapíná napájením.Kdyby to nebylo přes klíček,tak bude vlastně pořád zapnutá.Pak třeba přijedete na parkoviště k obchodu a telefón najde HF se sousedního auta!Navíc tím,když trvale bude fungovat,tak je přepoklad,že asi dlouho ta vysílací/přijímací část nevydrží.U všech značek sad co jsem osobně měl v ruce bylo v návodu psáno a to dost rázně,že sada se musí zapojit přes klíček z důvodů spotřeby,pořád aktívního zařízení a možnosti,že to ta sada nevydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...