Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 zadne repro


Mahel

Recommended Posts

Ja mam tiež na ISO konektore 8 kablov zo zvukoveho,ale nikde som tie kable nenašiel...mal som vonku kompletne celu podlahu,tak som natiahol nove tienene audio kable v hlavnom zvazku,a vyviedol pod pravy zadny stlpik.Teraz tam pride ešte nejaky schopny konektor a XPLODy do plata...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hnopo

Ja mam tiež na ISO konektore 8 kablov zo zvukoveho,ale nikde som tie kable nenašiel...mal som vonku kompletne celu podlahu,tak som natiahol nove tienene audio kable v hlavnom zvazku,a vyviedol pod pravy zadny stlpik.Teraz tam pride ešte nejaky schopny konektor a XPLODy do plata...

A nevies kam ti vedu tie kable s toho konektora ked si mal vonku celu podlahu? S autoradia su vivedene tie kable to som si viac ako isti ale neviem kam vedu vzadu neni ziadni konektor.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mahel

Původně zaslal: Hnopo

Ja mam tiež na ISO konektore 8 kablov zo zvukoveho,ale nikde som tie kable nenašiel...mal som vonku kompletne celu podlahu,tak som natiahol nove tienene audio kable v hlavnom zvazku,a vyviedol pod pravy zadny stlpik.Teraz tam pride ešte nejaky schopny konektor a XPLODy do plata...

A nevies kam ti vedu tie kable s toho konektora ked si mal vonku celu podlahu? S autoradia su vivedene tie kable to som si viac ako isti ale neviem kam vedu vzadu neni ziadni konektor.:bojim

To som ani neskumal...rovno som tam dal nove kable...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...