Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chlazeni


PCH

Recommended Posts

Zdravim,

o chlazeni toho tady bylo uz vic. Stalo se mi toto. Diky netesnici hlave mi utikal olej do chlazeni, a vzhledem k tomu, ze jsem to vcas nezachytil (ja pako) tak dost dlouho. Nasledovalo pretesneni hlavy a pokus zachranit chladic vyplachem nejakym svinstvem. Nepovedlo se, asi po mesici zacal chladic tyct. Vymena chladice a kapaliny, je v tom ted nemrzka.

Nez se to cele stalo, tak to pravidelne ukazovalo pri normalni jizde po dalnici 120Km/h 3500ot teplotu lehce nad 90 a kdyz to vylezlo vejs, tak zapinal vetrak. Ted se to za podobnych podminek drzi nekde v pulce mezi 90 a 110 dost casto i vys. Jo je to 306ka r.v. 1996.

Je to jen moje paranoia, nebo se tam zas neco sype ?

Dik za nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel by tam byt ten puvodni. Prijde mi, ze to cele funguje, jen to spousti na vyssich teplotach. Tak jsem si rikal, jestli fakt neblbnu ... ze je to treba tou nemrzkou ... nevim ... uz jsem to jednou prosvih, tak bych nerad znovu ... silene to leze do penez ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to divny teda, ale je mozny, ze to cidlo odeslo..... je to 3 dratovy cidlo? Tak potom zkus projit ty dratky od toho cidla, jestli nejsou nekde sekly..... Nebo jeste relatka na sahare..... zkusit proverit, jestli spinaj.

BTW: mas tam 2 vrtule nebo jednu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam jen jedna vrtule. Jinak diky za tipy. Zkusim to v poradi termospinac termostat. Jeste jeden dotaz. Mam nejakou sanci od pohledu zjistit, ze zrovna to nebo to je blby ? Nebo proste vymenim postupne kus za kus a budu sledovat jestli se to zlepsi ... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...