Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie na skla


Kamart

Recommended Posts

Noo asi to tam nechám udělat.....doufám, že to bude tak do 4 000,- mám 306 sedan = 5 skel...tak se to snad do toho vejde...uvidíme!!!ještě se zkusím podívat po nějakých jinych firmách...kdo za kolik,nějak to dopadne...je to prostě parádička..vypadá to pěkně:mrk a možná i praktický!...jinak děkuji za info....zatim hoj:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak mám ode dneška na autě folie, resp., na autě - zatím jen na sklech, dvě skla musím do toho auta ještě vrátit :) Dělal jsem si sám přípravdu - odstrojení, samotné fólie jsem si nechal nalepit. Pokud někdo chcete fólie, mohu dotyčného doporučit (v Praze).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky skoušel nalepit folie ale nejde to,všechno v poho do tý doby neš se dostanu na ten černý kraj a ty černý tečky,na těch tečkách to nejde přilepit pořát se pod to dostává vzduch a dělá to bordel,je fakt že ta folie je stará asi 2 roky a byla v garáži kde mrzne tak nevim jestli neni v pr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute priaznivci fóóólííí

Precital som si vase postrehy a neda mi odpovedat alebo napisat aj moj postreh. Uz som to tu rozoberal brat sa s casti zivy lepenim folii a ide mu to lebo je jediny v meste ktory nerozobera interier a to je vyhoda lebo mu tam chodia aj majitelia aut este bez SPZ (cize funglovky). Ked som ho pozoroval ako to roby nechapem ako niekto rozobera interier (neviem to pochopit) Ku kazdej folii poterbujete tzv. karticku o tom ze folie su certifikovane. Brat miesto jari pouziva detsky sampon a nevie si ho vynachvalit a co sa tyka zadnych okien ked som mu vravel ze som cital ako si niekto zadne okno rovy z 2 casti tak sa zhrozil. Postup je myslim si jednoduchy na kazde zadne okno najskor prilozit plat folie na zadne okno z vonku orezat ho podla okrajov teplovzdusnou pistolou a vytieratkom ho vytvarovat na pozadovany tvar a z nutra ho nalepit samozrejme odmastit vycistit okno atd. Vravel ze na moju 307ku to pojde tazsie lebo okno je lomene do bokov a aj z hora na dol ale islo mu to v poho. jednoduche ale prax je ina "tazsia" a to iste aj bocne...:super:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Tak mám ode dneška na autě folie, resp., na autě - zatím jen na sklech, dvě skla musím do toho auta ještě vrátit :) Dělal jsem si sám přípravdu - odstrojení, samotné fólie jsem si nechal nalepit. Pokud někdo chcete fólie, mohu dotyčného doporučit (v Praze).

tak jestli muzes dat kontakt, sem s nim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LOTO

Tak jsem taky skoušel nalepit folie ale nejde to,všechno v poho do tý doby neš se dostanu na ten černý kraj a ty černý tečky,na těch tečkách to nejde přilepit pořát se pod to dostává vzduch a dělá to bordel,je fakt že ta folie je stará asi 2 roky a byla v garáži kde mrzne tak nevim jestli neni v pr....

Tohle se ti asi nepovede, někdy to jde a někdy ne, zkus si projít na parkecu auta s foliema, 90% nechytí na těch ťuplíkách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: XDanielS

to nemáš s papírem, že? Těch povolených 30% ve předu nemáš ani náhodou

no a? ohrožuje tím snad někoho? takove překračování zákona mi vůbec nevadí . má to pěkné . Osobně se mi nelíbí když je auto ze dvou druhu (ne-li vice) folii. a pokud tam ma nalepeno atest ze jsou ok tak s tim nikdo nic neudělá.

počítám že to jsou folie s 20% propustností světla , že Čakome?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: XDanielS

to nemáš s papírem, že? Těch povolených 30% ve předu nemáš ani náhodou

no a? ohrožuje tím snad někoho? takove překračování zákona mi vůbec nevadí . má to pěkné . Osobně se mi nelíbí když je auto ze dvou druhu (ne-li vice) folii. a pokud tam ma nalepeno atest ze jsou ok tak s tim nikdo nic neudělá.

počítám že to jsou folie s 20% propustností světla , že Čakome?

Mě se taky nelíbí když jsou tam různé odstíny foliií.

Atest je jen vzadu.

Ano jsou to folie s 20% propustnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: XDanielS

to nemáš s papírem, že? Těch povolených 30% ve předu nemáš ani náhodou

no a? ohrožuje tím snad někoho? takove překračování zákona mi vůbec nevadí . má to pěkné . Osobně se mi nelíbí když je auto ze dvou druhu (ne-li vice) folii. a pokud tam ma nalepeno atest ze jsou ok tak s tim nikdo nic neudělá.

počítám že to jsou folie s 20% propustností světla , že Čakome?

Mě se taky nelíbí když jsou tam různé odstíny foliií.

Atest je jen vzadu.

Ano jsou to folie s 20% propustnosti.

do těch jdu taky , už se nemůžu dočkat až tam budou ,počitam že do 14 dní určitě.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pumpos

Původně zaslal: oddie

Tak mám ode dneška na autě folie, resp., na autě - zatím jen na sklech, dvě skla musím do toho auta ještě vrátit :) Dělal jsem si sám přípravdu - odstrojení, samotné fólie jsem si nechal nalepit. Pokud někdo chcete fólie, mohu dotyčného doporučit (v Praze).

tak jestli muzes dat kontakt, sem s nim

Zatím není dohoda o spolupráci a participaci na prostorech, takže zatím bohužel ne. Pokud to dopadne, mělo by to jít všechno přeze mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Přema

Mam tam napsané Suntek 05 tak jestli propustnost 5% ????

ja mam Suntek 20..05ka mi prisla uz jak rakev..puvodne jsem chtel slabsi, ale kdyz jsem videl 35ku, tak jsem se nechal ukecat na 20 a jsem spokojenej:super

Jo to máš pravdu 05tka je fakt jak rakev....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...