Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konecne nachipovana 406 2.0 HDi


kukikuk

Recommended Posts

Původně zaslal: BIBOP

138-145 koní je prostě normální tak poproste Vectora at vám ty papíry ukáže a je to.. Pokud tam je 160 koní tak ho pochválim a je to.Tak se hned neplaš. A kdýž si napíšeš odhad 160 koniku, vic rekne brzda a pak jí chceš zaplatit ode mě tak to je bomba. Tak si tam napiš víc řekne brzda když mi jí někdo zatáhne jinak nic ve zlim:myslim

Tak ja si ji jednou zacvakam, az budu mit prebytecnou korunku, ale do te doby musi stacit ten odhad... :nevim

EDIT: Nebo jeste mozna kukikuk ma zaznam z brzdy..

BTW je tu vubec nekdo kdo to ma zmereny??? At uz 160 nebo treba jen 120 koni?

[upravil dne 23/7/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIBOP

na těch kolech je to dost dobrý:potlesk

Myslíš???? myslel jsem že to bude i lepší?

Bez klimy,bez světel a s přítelkyní která vše 3 x měřila a asi neuvěříš že s klimou a světlama to bylo o sekundu horší.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

ja ji mam za 10s se svetlama, akorat si nejsem jisty, jestli uz jsem mel nove kola, nebo jeste origo litaky...

[upravil dne 23/7/07 f3Rd@]

Tak to radši zkus znova na nových kolech,já když tam dám origo litáky 15" tak to je pila jako blázen.....a na nich to nemám změřené...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

sice si nemyslim, ze by to melo takovy vyznam, ale znova to zmerit muzu... ale dnes to nebude...

Věř tomu že to význam má,vím o čem mluvím. měl jsem na auti origo 15" a šel chipovat auto,dali jsme tam 25 % a byla to síla a jak jsem tam dal ty 17" tak to bylo jako kdyby tam skoro žádný chip nebyl(skoro) a tak jsem tam zajel znovu a zvedl to na 35 % a je to ready......a věřím že kdybych tam měl 15" tak tu 100 mám taky tak za 10s:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám origo kola a už jsem to tady psal měřejej úsek před čipem od mostu po ceduli na 4řku z 50 km/h plyn na podlahu u cedule 75km/h je to do kopce po čipu 95km/h a to brzdim protože je tam zatáčka a mám strach že si tu hubu namelu tak opravdu je to znát

ale už jsem s tim dost najel tak mi to příjde mormální . Než se svezu s 80 kw nebo dokonce 66kw tak to bude zase rozdíl:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...