Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konecne nachipovana 406 2.0 HDi


kukikuk

Recommended Posts

Hele chlapi....chci sedmnactky Alutec Storm a nevim s jakym ET je mam koupit nemam s tim zkusenost a nevim jak se to pocita..nekdo me rikal ze kdyz se zvetsujo prumer tak se zvetsuje i ET....a kdyz pri 15tkach co tam maj bejt je ET 18 tak kolik pri 17.......poradte pls nekdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

Hele chlapi....chci sedmnactky Alutec Storm a nevim s jakym ET je mam koupit nemam s tim zkusenost a nevim jak se to pocita..nekdo me rikal ze kdyz se zvetsujo prumer tak se zvetsuje i ET....a kdyz pri 15tkach co tam maj bejt je ET 18 tak kolik pri 17.......poradte pls nekdo.

et se nezvysuje,zustava stejne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: kukikuk

for PREMA-Helo co to mas za kola na ty 406 me borec tvrdil ze 17tky s profilem 45 tam nedostanu to je pekna blbost ne ;o)

17" s gumama 215/45R17 ET18 tam jdou perfekntne - vyzkouseno :super

Pozdě odpovídám ale přece. Jo mám tam 225/45/17 a uplně v poho. Tak ten borec asi nemá 406....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

No jo, ale ja ty ALutec Storm nesezenu v 17kach s ET 18 :bojim:myslim

Tak zkus co má v nabídce ford oni mají ET tak 25 až 35 ale to bys musel dát podložky:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

No jo podlozky to sou dalsi prachy a mioc se me tam nechtej davat....myslis ze s ET 25 je tam nedostanu?Me prijde ze to tam musi jit....

Myslím že s ET 25 by to mohlo jít ale zaleží jak široké ráfky budeš mít. Já mám 8" s ET 18 a jde to ale kdyby jsi měl taky 8" s ET 25 tak ti to muže při plném rejdu dřít o podběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš já mám třeba 8" široké ráfky v 17 " ale třeba jsou i 7 a 7,5 " a podle toho jaké chceš tak jsi vybereš ale ne všechny typy kol mají na výběr.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta tloustka rafku na tom zavisi jakou gumu na to pak muzu navleci ne?Kdyz bude malej rafek a dam tam sirokou gumu, tak budou okraje gumy strasne precuhovat a nebo kdyz dam na velkej rafek malou gumu, tak to bude zas do spicky a bude se to na pikaču sjizdet ne? ;o):myslim:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

No ta tloustka rafku na tom zavisi jakou gumu na to pak muzu navleci ne?Kdyz bude malej rafek a dam tam sirokou gumu, tak budou okraje gumy strasne precuhovat a nebo kdyz dam na velkej rafek malou gumu, tak to bude zas do spicky a bude se to na pikaču sjizdet ne? ;o):myslim:roker

Jo jo na to záleží někde existuje orientační tabulka na jak širokou gumu na jaký ráfek ale to ti řeknou i v každém pneuservise.Třeba já mám na 8" ráfcích 225/45/17. Tak přeju hodně zdaru při výběru kol i gum.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty alu co chci kupovat sou 7x17 coz znamena ze prumer rafku je 7 mam pravdu ze?Tak se chci zeptat jestli na to dostanu pneu 215/45/17, ale asi bezproblemu....jinak ty alu obednam s et 25 bud to tam pujdou ja si myslim ze 7 mm neni tak moc a ze tam sednou a nebo necham udelat podlouzky no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

No ty alu co chci kupovat sou 7x17 coz znamena ze prumer rafku je 7 mam pravdu ze?Tak se chci zeptat jestli na to dostanu pneu 215/45/17, ale asi bezproblemu....jinak ty alu obednam s et 25 bud to tam pujdou ja si myslim ze 7 mm neni tak moc a ze tam sednou a nebo necham udelat podlouzky no.

Ne ne 17 je průměr ráfků a 7 je šířka ráfků ale 215/45/17 by jsi měl dostat na 7" široké ráfky.:myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...