Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poraďte aké pneu-vaše skúsenosti


Jajanko

Recommended Posts

Aby to bolo este roznorodejsie, na zimu mam Sava Eskimo S3 (v podstate Good Year) a zatial, kedze som ich mal prvu zimu a ta nebola bohvie aka, moc som ich neotestoval, ale bol som prijemne spokojny, ze neboli hlucne. Na leto mam zatial Kleber Dynaxer HP2, co je na nich dobre, ze maju velmi nizku mieru opotrebenia a takisto velmi nizky stupen valiveho odporu, co svedci o tom, ze nieco aj vydrzia, resp. spotreba nie je prilis vysoka. A maju pekny dezen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: OK406

Poslední slovo budeš mít ty. Jinak bych asi zkusil Barum. Rozhoduje nejen značka, ale i cena.:myslim:myslim:myslim;)

[upravil dne 25/5/07 OK406]

BARUM:

Máme je už druhý rok na Laguně, a teď jsem je koupil kolegovi na 406. Spokojenost, tiché, dobré jízdní vlastnosti.

(kolega je má dva týdny, takže ujeto 4000 km:))

Samozřejmě na škodovkách je máme taky.

Já mám na 607 Barum Polaris.

Na druhé 607 Barum Bravuris 2, zatím jen přední.

[upravil dne 26.5.2007 P607Olda]

[upravil dne 29/5/07 Wampi]

Mám všechny 4 pneu Barum Bravuris. Najeto 5000 Km a naprostá spokojenost :)

[upravil dne 29/5/07 Wampi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám prezuté do Michelin Energy E3A,zajtra odchádzam na dovolenku do Vysokých Tatier.Prvý dojem vynikajúci,ticho,pohoda,kľudnejšia jazda...So spotrebou a chovaním sa pneu oboznámim po návrate.

Ďakujem všetkým,ktorí mi odpovedali a prajem len to najlepšie! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barum Bravuris jsem koupil nový na 405 všechny 4, vyjel jsem z pneuservisu, auto bylo jak na bahně, strašně plavalo, šílený!!!:mad: 10 km jsem to zkusil, zajel do jiného autoservisu, ať mi to sundají a nandají něco pořádnýho....použili Nokian NRHi. Ty snad v sobě měli magnety, 3 dny ve Velké a Malé Úpě jsme lítali začátky kolem 100km/h:super Na Bravuriskách bych ulít z první zatáčky...teda ani bych tam s nima nejel:papa

Barum:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak som sa šťastlivo vrátil z dovolenky vo Vysokých Tatrách.Najazdil som na nových Michelinkách cca 1 000 km a tu sú moje postrehy:

-vnútorný hluk poklesol asi o 80%

-jazda je podstatne pohodlnejšia a kľudnejšia

-na suchej i mokrej ceste držia ako prilepené a to i v zákrutách serpentín

-doterajšie občasné búchanie,či skôr hluk z náprav na nerovnostiach vozovky zmizol úplne

-pri brzdení som mal pocit,že mám nové brzdy:mrk

-záber kolies pri rozjazde je agresívnejší a bez pretáčania (gumovania asfaltu)

-pri vjazde do pomerne hlbokej mláky vody v rýchlosti asi 80 km/hod.riadenie sa chovalo ako na suchej ceste

- HDI-čko 66 kW papkalo v priemere 5,4 l/100 km a to som mal celý čas nažhavenú klimatizáciu! Pokiaľ tieto vlastnosti si pneu udržia aj po dlhšom používaní,tak budem nadmieru spokojný.

Zatiaľ vrelo doporučujem obuť P406 Break do pneu Michelin Energy E3A :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já teda doporučuji Pirelli P6, jsou levnější než předražené mischelinky a v testech dopadli líp. mám je rok na autě jako nové a nemůžu si stěžovat. co asi nejvíc oceníte je naprosté minimum zbytečného hluku co během jízdy produkují. Po všech směrech precizní pneu. 195/65 15H, cena asi 1700kč pres net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...