Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

turbo na MI16


sana

Recommended Posts

zdar mam taku otazocku montovalo sa turbo na 405 MI16 :mrk seriovo alebo je to neaka dorabka Ide o to ze mam moynost mat tento motor komplet so vsetkym auto je havarovane ale neviem ako je to zo zabudovanim di SRi a co to obnas zabudovat MI16 do SRi Dik za pripadne odpovede :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: comm

mefisto ma pravdu mal som tu cest stat pri T16. Inac spravne sa ma pisat Ti16

T16 nikdy nebyla Ti16. vždy to byla je a bude T16!! A jestli jsi někde viděl Ti16 tak buď špatně četls, nebo dotyčný byl blb a tys mu naletěl.

For Sana: kde máš to rozbité T16? budeš to nějak řešit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jindra

Původně zaslal: comm

mefisto ma pravdu mal som tu cest stat pri T16. Inac spravne sa ma pisat Ti16

T16 nikdy nebyla Ti16. vždy to byla je a bude T16!! A jestli jsi někde viděl Ti16 tak buď špatně četls, nebo dotyčný byl blb a tys mu naletěl.

For Sana: kde máš to rozbité T16? budeš to nějak řešit???

To je sice pravda ale hodně lidí to označuje Ti16 aby bylo jasný že to má injekci.

Nový turba už sou SVTi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Jindra

Původně zaslal: comm

mefisto ma pravdu mal som tu cest stat pri T16. Inac spravne sa ma pisat Ti16

T16 nikdy nebyla Ti16. vždy to byla je a bude T16!! A jestli jsi někde viděl Ti16 tak buď špatně četls, nebo dotyčný byl blb a tys mu naletěl.

For Sana: kde máš to rozbité T16? budeš to nějak řešit???

To je sice pravda ale hodně lidí to označuje Ti16 aby bylo jasný že to má injekci.

Nový turba už sou SVTi.

At si kdo chce co chce říká, Téčko bylo, je a bude zásadně bez Íčka (yes Jindra :))- a kdo ho takto nazve je buran (a není pežoťák)

Hodně lidí (100% ti, kteří označují téčko Ti16) v životě neviděli téčko naživo. Pro informaci ostatnim: Já jej označuju GRx, ať v tom máte pořádnej chaos :P

howgh, take it easy

[upravil dne 28/5/2007 voštík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Jestli se nepletu tak všechni T16 byly 4x4, tudí to tam nenarveš kvůli převodovce. Jedině kdyby tvoje SRi bylo 4x4 (možná kecám tak mě pls někdo opravte). Čistě teoreticky kdyby to tam šlo, musel bys měnit elektriku. Minimálně CPU a celej motorovej svazek.:myslim

Všechny Téčka jsou 4x4 a narvat by to tam šlo jako dvoukoka, ale nevim, jak by se potom takový žihadlo "jen" s přednim náhonem chovalo:o Samozřejmě předpokádám předělání elektrik u motoru za samozřejmost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Mefisto86

Jestli se nepletu tak všechni T16 byly 4x4, tudí to tam nenarveš kvůli převodovce. Jedině kdyby tvoje SRi bylo 4x4 (možná kecám tak mě pls někdo opravte). Čistě teoreticky kdyby to tam šlo, musel bys měnit elektriku. Minimálně CPU a celej motorovej svazek.:myslim

Všechny Téčka jsou 4x4 a narvat by to tam šlo jako dvoukoka, ale nevim, jak by se potom takový žihadlo "jen" s přednim náhonem chovalo:o

Je to jen moje doměnka, ale řekl bych že převodovku z SRi na 16V nedáš.:myslim

Btw: 200k jen na předek je rovná cesta do rakve, pokud se k tomu člověk neumí chovat.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, to jsou zase dobré fantasmagorie. Jak něco někam "narvat". Všimli jste si třeba, že management toho motoru je zásadně odlišný a o dost složitější, a přendat by se kvůli tomu musela kompletní elektrika? Tzn. by k dispozici muselo být prakticky celé auto, a v tom případě je hovadina něco přendavat. A pokud je ten zdroj roztřískanej na s*ačky, tak chci vidět toho, kdo to bude z těch s*aček kompletovat...

Jo, "narvat" někam jen ten motor? Hm, a nevadí vám, že i kdyby to nakrásně šlo naroubovat na tu obyč převodovku, že to třeba nepřenese spojka, a dost pravděpodobně ani ta samotná převodovka, poloosy? Uvažovali jste třeba někdy taky nad tím, že v tom původním krámu na něco takového nemáte dimenzovaný ani blbej chladič? Kdepak, hlavní je přeci jenom to "turbo", to je to správné slovo co má zvuk, že, a s tím ostatním nemá cenu se otravovat, vždyť je to určitě "stejné" , vždyť tam stačí přeci jenom přilepit to "turbo" a hned je z toho Téčko... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád že se bavíš:mrk Ale jen pro upřesnění bavili jsme se tu o tom, jestli tam ten motor dostanen nebo ne. O tom že na to spálí spojku při prvnim prudkym rozjezdu, zk***í poloosy a nedej bože pokud na to narve původní převodovku, tak nepřežije ani první tejden tu nepadlo ani slovo.:super

[upravil dne 29.5.07 Mefisto86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...