Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cd changer 406 a vypálená CD


kajvet

Recommended Posts

Má někdo zkušenosti s vypálenými CD v CD changeru ve 406. Mě ty vypálený docela často i na menších hrbolech přeskakujou. :myslim Když tam dám originální CD tak můžu jet přes tankodrom a nepřeskočí ani jednou.

Nevíte v čem a jak vypálit aby i vypálený skladby neskákaly?

Jde hlavně o výber písniček ve formátu mp3, které pak pálím jako hudební CD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, pal opravdu co nejmenší rychlostí... Mně to CD pálené třeba 40tkou ani nenačte a když to dám 4x rychlost, tak úplně v pohodě ... a s tou malou rychlostí to neplatí jeno pro CDchangery, ale pro CDpřehrávače obecně. Čím menší rychlost -> tím větší kvalita ... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě vyšší rychlostí jsem pálil než 4x, zkusím tu nejnižší a uvidím,dám vědět...

Poslech je hodně dobrej, ve srovnání s octavii starším modelem,to je nebe a dudy, v octavce mě bolí hlava po 5 minutách z trochu hlasitější hudby:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Ano, je to cd měnič Sony CDX T70 + redukce. A spolupracuje i s páčkou pod volantem.:super:super:super

Jo, tak to vypadá zajímavě ... je to teda cenově celkem raketa, ale bylo by super si jenom nafutrovat do měniče 6x mp3 CD a jezdit na to celý rok ... možná časem, nad tím popřemýšlím, protože rádio v autě se mi měnit nechce. Padne tam, jako dětská prdýlka na nočník a jiná rádia by celkm kazila design ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...