Sign in to follow this  
Followers 0
Lluciano

vrzání u PL kola

5 posts in this topic

Zdravím všechny!

Po zimě mi začalo dost extrémně cosi vrzat u předního levého kola, vrže to jak starej autobus, a je to slyšet na hony. Podle sluchu bych tipnul na těsnění u torzní tyče. Prostě ta guma, jak to v ní sedí. Jde to odněkud tam. Zkoušel jsem to všude, kde mě napadlo, prostříknout a furt nic. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Díky

ja myslel ze torzky jsou jenom vzadu...bud mas spatne nadpis nebo to nechapu :) chce to vedet kdy ti to vrze..pri rozjezdu nebo pri brzdeni nebo porad behem jizdy?

joo Lluciano asi myslel stabilizacni tyce,me to vrze vepredu na obou stranach a to i pri jizde.Koukal jsem kde by to mohlo bejt a jediny co me napada tak ty s.tyce zrejme nekde v ulozeni.

Jojo, stabilizační tyče. Tak prý to není v nich, ale je to špatnými silentbloky u ramen, musí se to vyměnit. Příští týden s tím jdu do servisu.

A jinak je to hlavně při jízdě a vrže to na sto honů...

Původně zaslal: gekon

joo Lluciano asi myslel stabilizacni tyce,me to vrze vepredu na obou stranach a to i pri jizde.Koukal jsem kde by to mohlo bejt a jediny co me napada tak ty s.tyce zrejme nekde v ulozeni.

Byly to čepy u ramen, a oba dva a byly na tom už hodně špatně, vrzání tímto odstraněno a taky se zmenšily vibrace ve vyšší rychlosti.