Aleš Kašný

Spodní řemenice 2.0 HDi

8 posts in this topic

Mám celkem velký problé sespodní řemenicí u 2. HDi, je uložená v gumě a úplě odešla :(,v Peugeotu za ni chtějí 6 tis:mrk. a druhovýrobce není . Máte někdo zkušenosti s náhradou za pevnou?????

perfektní ;)a cena taky dobrá, možná to bude mít i Kelly tam mám celkem slušnou slevu.

Díky moc :papa

Řemenice nová za 2600,-Kč + poštovné pokud nejsi blízko Přerova. Kdyby jsi měl zájem napiš mi u2u.

[upravil dne 25.5.2007 Xantik]

Pozri si to v sekcii 307. Tam sa to riešilo. Ja som na Partnerovi menil už 2x. Vždu originál za cca 9000,- Sk :o:grr. Hovoria o tých z druhovýroby že nie je to ono. Už ste niekto použili remenicu z druhovýroby?

ja som skusal (trosku omylom a nechcene) pouzit remenicu z 90ps verzie (skoro pevna) a stalo ma to potom este o sponovak naviac... ta remenica sa musi pouzit ta spravna, inak sa prenasaju z motora privelke vybracie a robi to hroznu neplechu...

Původně zaslal: Parc

ja som skusal (trosku omylom a nechcene) pouzit remenicu z 90ps verzie (skoro pevna) a stalo ma to potom este o sponovak naviac... ta remenica sa musi pouzit ta spravna, inak sa prenasaju z motora privelke vybracie a robi to hroznu neplechu...

Použít to, co tam patří, je samozřejmě v pořádku. Akorát je zajímavé, že starší auta tohle nepotřebovaly. HDI má určitě jemnější chod, než klasický komůrkový diesel, tak proč to potřebuje? :myslim

tohle sem našel náhodou v annonci:

PROFI díly- nové řemenice klikového hřídele VW passat 1.9 TDi 3240Kč,2.5 Tdi 4100Kč,Peugeot motory Hdi 2490Kč,Citroen Hdi 2490Kč, Xsara 1.9 D 1880 Kč,Fiat JTD 2360Kč,Felicia 4850Kč,Octavia sdi,tdi 66 kw 4900 Kč. Jihočeský kraj. Tel. 775/650990

Užý jsem ji sehnal za 4,4 a zítra ji budu mít, nevím proč tam není pevná řemenice, nikdo jiný to nepoužívá jen PSA.